Fallout: London Geliştiricileri Bethesda’dan İş Teklifi Aldılar

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Fallout: London geliştiricileri Bethesda şirketinden iş teklifi almışlar. Ne var ki içlerinden birisinin bu teklifi geri çevirdiği söyleniyor. Hususa ait ayrıntılar haberimizde.

Bethesda, geliştirdiği oyunlar ile mod dostu çizgisini devam ettiren yayıncılardan birisi. Aslında bu vakte kadar da mod olarak hayatına başlamış lakin bir mühlet sonra tam bir oyun uyarlaması haline dönüştürülmüş The Forgotten City dahil birbirinden farklı birçok hoş işe şahit olmuştuk.  Fallout: London ise bunlardan bir tanesi oldu.

2023 yılında yayınlanması beklenen mod, isminden da anlayabileceğiniz üzere bizi, yeni kültürleri keşfedeceğimiz ve büyük savaş öncesindeki Avrupa bölgesini görebileceğimiz Londra kentine götürecek. Yeni yapay zeka karakterleri, silahlar, yaratıklar, yeni bir dünya ve beraberinde de yeni topluluklar ile karşımıza çıkacak.

Fallout: London Geliştiricileri Bethesda’ya Katılmaya Devam Ediyor

Proje bir müddettir Bethesda tarafından yakından takip ediliyordu. Hatta geçtiğimiz yıl içerisinde Baş Muharrir Stephanie Zachariadis, aldığı iş teklifini kabul ederek geliştirici stüdyoya Vazife Dizayncısı konumunda dahil olmuştu.

Görünüşe nazaran Bethesda Fallout: London üzerinde çalışan bireyleri bünyesine katma yolunda adımlar atmaya devam ediyor. Yaşanan son gelişmeye nazaran modun tasarımcılarından birisi olan Ryan Johnson’a ve epey kıymetli bir konumda bulunduğu söylenen Dean Carter’a da iş tekliflerinde bulunulmuş. Johnson Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile şirkette Kısım Tasarımı takımında kendisine yer bulduğunu duyurdu. Öte yandan, kabul etmesi durumunda Double Eleven ile Fallout 76 üzerinde çalışacağı söylenen Carter’ın ise kendisine gelen teklifi geri çevirdiği belirtiliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir