Fallout Dizisi Farklı Bir Hikaye Anlatacakmış

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Bethesda Softworks şirketinden Todd Howard, Fallout dizisi ile büsbütün farklı bir öykünün anlatılacağını teyit etti. Yani karşımıza oyunların kıssalarının yine anlatıldığı bir sıra ile çıkılmayacakmış. Ayrıntılar haberimizde.

Amazon Studios, Bethesda Softworks, Bethesda Game Studios ve Kilter Films iştirakinde hazırlanmakta olan Fallout sıra uyarlaması, 2020 yılının Temmuz ayında duyurulmuştu. Amazon Prime üzerinden yayınlanacak sıra için birinci imaj de serinin Ekim ayındaki yirmi beşinci Yıl kutlamaları sırasında yayınlanmıştı. Açılan Vault 33’ten çıkmakta olan bir Küme karakteri gördüğümüz imaj, elbette Aka heyecan yaratmıştı. Temmuz ayı içerisinde çekimlerine başlanan sıra ile ilgili bir nevi teyit bilgisi, Eurogamer tarafından Bethesda Softworks şirketinden Todd Howard ile yapılan röportaj sırasında geldi. Fallout dizisi, oyunlardan Müstakil bir hikaye anlatacak.

Fallout Dizisi, orjinal Bir hikaye Sunacak

Bu bilgi Ekim ayında resmi olarak paylaşılan görselden, Ağustos ayı içerisinde sızdırılan görsellerden de az Fazla anlaşılıyor üzereydi, fakat resmi bir ağızdan yapılan İzah ile teyit edilmiş oldu. Röportaj sırasında İlgi cazip açıklamalarda bulunan Howard, yarattıkları dünyaya uyan, rastgele bir kuralı ihlal etmeyen, serideki kimi şeylere selam gönderilen, fakat oyunların tekrar anlatımı olmayan bir hikaye ile oyuncuların karşısına çıkmayı istediklerini söyledi.

Röportajda ayrıyeten geçmişte yapımcıların Fallout 3 yahut Fallout 4 oyunun kıssasını anlatan sinemalar yapmak için teklifte bulunduklarına da değinen Todd Howard, serinin dünyasını bir sinemaya sığdırmanın Mümkün olmayacağını bildiği için sıcak bakmamış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir