Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (5 Ocak)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Yılbaşı periyodunda dağıtılan on beş oyunun akabinde, eski moda Geri dönüş yaptık. Geçtiğimiz hafta yapılan İlan bağlamında, Epic Games’in fiyatsız oyunları geçtiğimiz saatlerde indirmeye açıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı

Geçtiğimiz hafta yapılan İlan ile bugün etkin olan fiyatsız Epic Games Store oyunları Kerbal Space Program ve Shadows Tactics – Aiko’s Choice oldu. 12 Ocak 2023 Perşembe günü TSİ 19:00’a kadar kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olabileceksiniz. Bir sonraki haftanın oyunu ise First Class Trouble olacak.

Kerbal Space Program Hakkında

Kerbal Space Program’ın üç oynanış modu var. ilim Modunda (Science Mode) deneyler gerçekleştirerek yeni teknolojilerin kilidini aç ve Kerbal halkının bilgi dağarcığını geliştir. Meslek Modunda (Career Mode) Uzay programının inşaat, strateji, fonlama, yükseltme ve daha pek Fazla istikametini Denetim et. Sandbox Modunda oyundaki kesimlerle ve teknolojilerle istediğin her Uzay aracını inşa et.

Shadow Tactics – Aiko’s Choice Hakkında

Aiko’s Choice, sevilen gizlenme taktikleri oyunu Shadow Tactics’e gelen yesyeni ve Müstakil bir eklentidir. Edo devri Japonya’sında geçen oyunda, geçmişinin hayaletlerini avlamak üzere yola koyulan yetenekli ninja Aiko ve ölümcül suikastçılardan oluşan yoldaşlarını Denetim et.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir