Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (12 Ocak)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 12, 2023 Yorum Yok

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları geçtiğimiz dakikalarda indirmeye açıldılar ve uzun vakitten sonra üç oyunlu haftalara Geri dönüş yaptık, sevgili takipçilerimiz. Pekala önümüzdeki yedi boyunca hangi oyunları fiyatsız olarak kütüphanemize ekleyebileceğiz? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı

Geçtiğimiz hafta yapılan İlan ile bugün faal olan fiyatsız Epic Games Store oyunları Divine Knockout, First Class Trouble ve Gamedec – Definitive Edition oldu. 19 Ocak 2023 Perşembe günü TSİ 19:00’a kadar kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olabileceksiniz. Bir sonraki haftanın oyunu ise Epistory – Typing Chronicles olacak.

Divine Knockout Hakkında

Türünün Biricik örneği olan 3. Şahıs kameralı platform dövüş oyununda rableri yere ser! küçük ancak kudretli bir mitoloji rabbine dönüş, üç boyutun tümünde dövüş ve Biricik başına hükmetmek için dostlarını haritanın dışına at.

Düşmanlara hasar vererek savunmaları kır ve kudretli bir darbeyle onları arenanın dışına gönder! 2D platform dövüş oyunlarından esinlenilerek geliştirilen dövüş mekaniklerini üçüncü Şahıs kamerasıyla tecrübeyle.

First Class Trouble Hakkında

Parti oyunu olan First Class Trouble, altı oyuncu ile oynanıyor. Çevrimiçi olarak lüks bir Uzay gemisine binecek olan oyunculardan dördü Resident olarak seçilecek. Gayeleri ise kooperatif olarak çalışıp, geminin kalbindeki Yapay zekayı durduracaklar. öteki iki oyuncu ise buna Mani olabilmek için ellerinden geleni yapmak için gayret verecekler.

Gamedec – Definitive Edition Hakkında

Sanal dünyalardaki hataları çözmeye bir oyun dedektifi rolünde olduğumuz Gamedec, Cenk içermeyip Biricik oyunculu hikaye anlatımına odaklı olarak ilerliyor. Yirmi ikinci yüzyılın Varşova kentinde geçen senaryo boyunca zekamızı kullanarak tanıdıklardan ve şüphelilerden bilgi topluyor, planları ortaya çıkartıyor, hayat kurtarıyor ve sanal dünyalar ile içinde yaşayanlar ortasındaki bağlantıları ifşa etmeye çalışıyoruz.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir