Dead Space Remake Çıkış Fragmanı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 12, 2023 Yorum Yok

Yeniden imal Dead Space, 27 Ocak 2023 tarihinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak. Yani önümüzde iki hafta kadar daha bir müddet var, fakat geçtiğimiz aylarda geliştirilme süreci tamamlanan Dead Space Remake çıkış fragmanı ile karşımızda.

Dead Space Remake Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Oyunun resmi sayfası üzerinden yayınlanan ve kıssanın yazımına ve ardındaki sürece değinilen bir makale ile yayınlanan fragmanın, iki dakikaya yakın bir uzunluğu var. Hem yeni hem de eski imajların yer aldığı Türkçe meali ile ‘İnsanlık Burada Bitiyor’ isimli fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Makale kısmında ise, Dead Space Remake oyunundaki öyküyü ikinci ve üçüncü oyunla da bağdaşabilmesi için birtakım ögelerin ve eski modüllerin eklenme ve çıkartılma sürecine değinilmiş. Ayrıyeten karakterlerin de gelişimleri anlatılmış. örneğin Nicole (karakterimizin sevgilisi) ve Dr. Challus Mercer artık derinliği olan karakterler olacakmış. Ayrıyeten Elizabeth ve Jacob Cross çifti de daha Çok görünecekmiş.

Tüm bunların da oyuncuların karakterler ile daha kuvvetli bir bağ kurmasını sağlamak için yapıldığı söylenmiş Electronic Arts tarafından. Kimilerinin ise Yan vazifelerde keşfedilebilecek olup, USG Ishimura gemisinin cehenneme inişi biraz daha Çok gösterilecekmiş.

Kıdemli Oyun Müellifi Jo Berry, hikaye anlatımında Aka oranda Özgün oyundakine sadık kalınacağını ancak tekrar üretimde kimi şeylerin farklı olabileceğini ve karakterler ile ilgili değişikliklerin de öyküye yayılacağını söylüyor.

Son olarak, Berry birebir vakitte Dead Space Remake oyununda New Game+ modunun da olacağı onayladı. Her ne kadar pek bir ayrıntı verilmemiş olsa da, genel işleyişi az Fazla iddia edebilmek o kadar da güç olmasa gerek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir