zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı (23 Haziran)

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı (23 Haziran)

admin admin -
128 0

Bilhassa Epic Mega İndirimi kapsamında her hafta bir fiyatsız oyun dağıtan dijital PC oyunu mağazası, yine ikili nizama döndü. Geçtiğimiz hafta yapılan açıklama ile Epic Games’in fiyatsız oyunları geçtiğimiz dakikalarda indirmeye açıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları Hangileri Oldu?

Bugünden itibaren 23 Haziran 2022 Perşembe günü TSİ 18:00‘a kadar indirebileceğiniz oyunlar, A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition ve Car Mechanic Simulator 2018. Her ikisini de bir kere kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sizin olacaklar ve mağaza kapanmadığı sürece istediğiniz vakit indirip oynayabileceksiniz. Önümüzdeki haftanın oyunları ise Geneforge 1 – Mutagen ve Iratus: Lord of the Dead olacak.

A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition Hakkında

Fantasy Flight Games tarafından yaratılmış olan masa oyununun dijital adaptasyonu olan A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition, King Robert Baratheon’un vefatının sonrasında geçiyor. Oyun sırasında, stratejik planlama, ustalıkla diplomasi ve askeri güç kombinasyonu ile Westeros boyunca tesirinizi yayıyorsunuz. Great House’lardan birisi olarak, güç ile ele geçirmek, ittifak oluşturmak, kasaba halkıyla bir ortaya gelmek yahut Iron Throne’a giden yolda kurnazca hareket etmek külliyen size bağlı olacak.

Car Mechanic Simulator 2018 Hakkında

Car Mechanic Simulator 2018, otomobilleri tamir etmeleri, boyamaları, modifiye etmeleri ve sürmeleri için oyunculara meydan okuyor.
Yeni Barn Find modülünde ve Junkyard modülünde klasik ve eşsiz otomobilleri bul. Hatta Car Editor’da kendi arabanı bile ekleyebilirsin.
Arabayı tüm ayrıntılarıyla ele alarak hayrete düşüren son derece detaylı ve gerçekçi simülasyon oyununda tamir servisi imparatorluğunu kur ve büyüt.
Bunların tamamı yeni ve fotogerçekçi grafiklerle sunuluyor. Her zamankinden daha fazla otomobil (40+), daha fazla alet (10+), daha fazla seçenek ve daha fazla kesim (1.000+) içeriyor. Kolları sıvayıp işe koyulma zamanı!

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir