Epic Games, 329 TL’lik Bomba Oyunu Ücretsiz Dağıtıyor! (25 Aralık)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Amerika menşeli yayıncının dijital mağazasındaki yılbaşı programının başlamasından bu yana on fiyatsız oyunu geride bırakmıştık. Beklediğimiz gün ise artık geldi. Epic Games, 329 TL pahasındaki bomba oyunu fiyatsız olarak kullanıcılarına sunuyor. Hideo Kojima’nın nihayet yapıtını Biricik kuruş ödemeden kütüphanenize eklemeyi unutmayın, yoksa üzülürsünüz. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Amerika menşeli yayıncı, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games Death Stranding’i Fiyatsız İndirmeye Sundu!

15 Aralık 2022 Perşembe günü başlayan yılbaşı Özel programında, en az bir Aka bütçeli oyunun kullanıcılara fiyatsız verilmesi bekleniyordu ve o gün de sonunda geldi. Kütüphanenizin nadide kesimlerinden bir tanesi olacak Death Stranding Director’s Cut, yirmi dört saatliğine fiyatsız oldu. Böylesi fırsat bir daha ne Vakit ele geçer yahut geçer mi bilinmez. O yüzden, bugünden tezi yok kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Death Stranding Director’s Cut Hakkında

Hikayesi yakın gelecekte geçen oyun, Sam Porter Bridges (Norman Reedus) karakterinin etrafında dönüyor. Gizemli patlamaların dünyayı sarsması sonucunda Death Stranding ismi verilen bir sıra doğaüstü olaylar meydana geliyor. İzgesel yaratıkların tabiata musallat olmasıyla da gezegenimiz kitlesel bir yok oluşun eşiğine geliyor. Sam olarak sizin hedefiniz ise tahrip olmuş çorak arazi boyunca ilerleyerek insanlığı yaklaşmakta olan yok oluştan kurtarmak olacak.

Öncelikli olarak PlayStation 5 ve sonrasında da PC için çıkmış olan bu gelişmiş sürüm, anne oyuna ek olarak yeni savaşlar, gelişmiş yakın dövüş, Maser silahı, sabit makineli tüfekler, atış poligonu üzere geliştirilmiş çatışma mekanikleri, kargo mancınığı, dayanak iskeleti, Yardımcı bot, atlama rampası üzere ek dağıtım takviyesi, Fragile parkuru ve yeni hikaye misyonları sunuyor.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir