Elden Ring Genişlemesi, Shadow of the Erdtree Duyuruldu!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 28, 2023 Yorum Yok

Sonunda beklenen oldu ve birinci Elden Ring genişlemesi, Shadow of the Eldtree resmen duyuruldu. Şimdilik hakkında pek bir şey bilmesek de, FromSoftware stüdyosunun muştusu bizi sevinçten havalara uçurmaya yetti. Lands Between diyarına Geri dönmeye Amade mısınız?

The Game Awards gösterisinde ve geçtiğimiz günlerde aşikâr olan DICE Mükafatları 2023 kapsamında da Yılın Oyunu mükafatını kazanan Elden Ring için içerik takviyesi tam gaz devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere, Aralık ayında yayınlanan güncelleme ile oyuna Colosseum ismiyle yeni bir mod eklenmişti. Lands Between haritasındaki farklı noktalarda karşımıza çıkan arenalarda, çetin PvP savaşları yapılabiliyor. Bu içerik bir nebze olsun ihya etmişse de, stüdyonun evvelki oyunları göz önünde bulundurulduğunda, bir genişleme paketi beklentisi her daim vardı.

Elden Ring Genişlemesi Geliyor: Shadow of the Erdtree

Bugün gerçekleştirilen yeni İlan ile beklenen Elden Ring genişlemesi, Shadow of the Eldtree duyuruldu. Her ne kadar şimdilik yalnızca bir görsel yayınlanmış olsa da, düğmeye basıldığını görmek elbette Fazla Aka heyecan yarattı.

“Yüksel, Kararmış ve Bir arada yeni bir yolda yürümemize müsaade et. ELDEN RING için yaklaşan genişleme Shadow of the Eldtree şu anda geliştiriliyor. Umarız Lands Between’deki yeni maceralar için sabırsızlanıyorsunuzdur.”

Şu Lahza için bizlere neyin sunulacağını bilmiyoruz. Zira, Fromsoftware rastgele bir ayrıntı vermiş değil. Lakin Summer Game Fest sırasında birinci ayrıntıları öğreneceğimizi varsayım ediyoruz. En azından bir fragman görürüz. Beklentiler ise elbette haritaya, hikaye ile ilişkili yeni bir bölgenin eklenmesi tarafında. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir