eFootball 2023 Futbol Festivali Başladı!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 17, 2022 Yorum Yok

Bildiğiniz üzere 2022 Dünya Kupası, Pazar günü başlayacak ve haliyle de Aka yayıncıların kimileri oyunları için futbol içerikli yenilikler ile oyuncuların karşısına çıkmaya başladılar. Bir evvelki haberimizde de aktardığımız üzere PUBG Mobile için 2.3 versiyonlu güncelleme ile birbirinden hoş içerikler yavaş yavaş bizlerle buluşmaya başlayacak. Konami de bir yenisini, futbol oyunu için gündeme getirdi. eFootball 2023 Futbol Festivali, ikinci dönem ile eş vakitli olarak başladı. Ayrıntılar haberimizde.

eFootball 2023 Futbol Şenliği ile Bizleri Neler Bekliyor?

Konami Digital Entertainment Co., Ltd. bugün yaptığı açıklamada eFootball 2023’ün “2. Sezon”a girdiğini ve kimileri bugün prestijiyle başlayan “Futbol Festivali” temalı bir sıra Faaliyet ve kampanya düzenleyeceğini duyurdu.

Oyuna eklenenler ortasında hudutlu müddetliğine çevrimdışı “Trial Match” (Deneme Maçı) ve çevrimiçi “Dream Team” (Rüya Takımı) modlarında seçilebilen Yekün 40 ulusal ekip ve Japonya, Brezilya, Arjantin ve Fransa’nın “Milli Kadro Paketleri” bulunuyor.

Kullanıcıların var 46 ulusal ekipten biri olarak oynayabileceği Yapay zekaya karşı bir turnuva aktifliği olan “Uluslararası Kupa Deneyimi”nın yanı Dizi 1 milyar eFootball Coins Yekün Ödül havuzlu oyuncuların kendi uluslarını temsil ettiği bir Saha okuma aktifliği olan “eFootball Memleketler arası Kupası” da eFootball 2023’te devam ediyor.

“Deneme Maçı”nda artık 40 grup var

eFootball 2023 çevrimdışı mod kapsamında yer Meydan “Deneme Maçı”, oyunseverlerin 40 ulusal ekipten birini seçip oynayabilmesi için sonlu bir müddet oyunda. Grupların tam listesine buradan göz atabilirsiniz:

Bu gruplar 16 Kasım Çarşamba’dan 2023 şubat ortasına dek oynanabilir durumda.

Ayrıca konsol oyuncularının eFootball keyfini arkadaşlarıyla rahatlıkla çıkarabilmesi için 2v2 maçlar bundan bu türlü çevrimdışı olarak da oynanabilecek.

“Uluslararası Kupa Deneyimi” devam ediyor

2022’nin dünya çapında kıran kırana geçen futbol takvimine hürmet duruşu niteliğindeki “Uluslararası Kupa Deneyimi” (“International Cup Experience”), eFootball 2023’e geliyor. Bu tecrübe, 46 ülkeden oyuncuların Yapay zekaya karşı rekabet etmesini ve hem Küme etaplarında hem de eleme tiplerinde rekabet ederek dünya futbolunun doruğuna oynamasını sağlayacak.

Bu tecrübe 17 Kasım Perşembe ile 12 Ocak 2023, Perşembe tarihleri ortasında devam edecek.

Ayrıca kullanıcıların 1 milyardan Çok eFootball Coins kazanabileceği “eFootball™ International Cup” da halihazırda devam ediyor!

“eFootball International Cup” 20 Ekim Perşembe gününden bu yana devam etmekte ve 17 Aralık Cumartesi günü sona erecek.

Yeni ulusal Ekip Paketleri

Farklı oyun tecrübesine sahip eFootball oyuncularına Yardımcı olmak için dört ulusal Ekip Paketi daha kullanıma sunuldu. Bu paketler, her ülkeden 11 oyuncu içerecek ve toy oyuncuların birinci 11 takımlarının daha kuvvetli olmasını sağlayacak. Tecrübeli eFootball oyuncularıysa bu sayede “Rüya Gruplarını daha da güçlendirme fırsatına sahip olacak.

Yayınlanan ulusal Ekip Paketleri şunları içeriyor:

  • Ulusal Paket: Fransa 2022 (Kasım)
  • Ulusal Paket: Arjantin 2022 (Kasım)
  • Ulusal Paket: Brezilya 2022 (Kasım)
  • Ulusal Paket: Japonya 2022 (Kasım)

Her ulusal Ekip Paketi, Efsanevi kartların yeni teması olan “Big Time” kartı olarak görünecek bir oyuncuyu da içerecek.

“Big Time” Nedir?

“Big Time”, “Efsanevi” eFootball oyuncu kartlarının yeni temasıdır. Bu kartlar eski ya da yeni oyunculara ilişkin olabilir ve Özel kart dizaynıyla oyuncuların alandaki en unutulmaz anlarına bir hürmet duruşu niteliğinde. Bu da kullanıcıların bu anları eFootball 2023’te potansiyel olarak yine yaratmasına (veya daha güzelini yapmasına) İmkan sağlayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir