Dead Island 2’ye Bir Erteleme Daha!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 17, 2022 Yorum Yok

Önümüzdeki Yıl çıkması beklenen Dead Island 2, ‘ertelenmeden çıkamayan oyunlar’ kervanına katılan bir öteki İsim oldu. Her ne kadar Fazla uzun periyodik bir erteleme olmasa da, bekleyenlerini üzdüğü bir gerçek. Pekala aktüel çıkış tarihi ve ardındaki münasebet ne? Ayrıntılar haberimizde.

GamesCom 2022, devam oyunu için bir Geri dönüş manası taşıyor. Uzaklık orta duyduğumuz birtakım söylentilerin akabinde, oyunun yıllar sonra Açılış Gecesi canlı yayınının sonunda yine karşımıza çıkması ile hem Aka Sevinç yaşamış hem de çıkış platformları ve tarihi iç pek Fazla yeni bilgiyi öğrenmiştik.

Dead Island 2 için Biraz Daha Bekleyeceğiz

PC (Epic Games Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series için 3 Şubat 2023 tarihinde çıkmasını beklediğimiz Dead Island 2 için Öbür bir gecikmenin yaşanmamasını ümit ediyorduk, lakin ne yazık ki bir Sefer daha can sıkıcı haber ile karşılaştık. Devam oyunu, artık 28 Nisan 2023 tarihinde bizlerle olacak.

Sosyal medya üzerinden bir epey reaksiyon Meydan bu erteleme karar için, aslında aşina olduğumuz bir münasebet öne sürülmüş: Gurur duyulacak bir tecrübenin yaşatılmak istenmesi.

İşin hoş yanı şu ki, geliştirilme kademesinde nihayet düzlüğe girilmiş. Yeniden de on iki hafta daha beklemenin keyif kaçırıcı olduğu aşikar, lakin elden bir şey gelmiyor ne yazık ki. Beklemekten Öbür bir dermanımız yok.

Son olarak, 6 Aralık 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Özel bir Dead Island 2 gösterimi ile hem yeni bir fragman yayınlanacak hem de oynanış gösterimi yapılacakmış. Yayını oyunun resmi sitesinin yanı Dizi Twitch ve Youtube kanalları üzerinden takip edebilmek Mümkün olacakmış.

Dead Island 2 Konusu

Zombi istilası altında olup da karantinaya alınmış Los Angeles kentine gidecek ve enfeksiyon kaptıktan sonra bağışıklık kazanmanın ötesine geçen bir karakterin rolünde olacağız. Son gayemiz ise, bizim üzere olan öteki karakterler ile yaşanan salgının arkasındaki sis perdesini aralamaya çalışmak olacak. Elbette bu etapta, Aka bir hayatta kalma çabası de bizi bekliyor olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir