Diablo Immortal Çıkışını Gerçekleştirdi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Uzun vakittir beklediğimiz Diablo Immortal, en sonunda taşınabilir aygıtlar için çıkışını gerçekleştirdi. Eş vakitli olarak PC platformunda açık beta testi de başlamış olan oyuna, artık erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıntılar haberimizde.

Diablo Immortal Oyuncular ile Buluştu

Oyun tutkunlarının merakla beklediği gün geldi çattı. Diablo Immortal yayında. Blizzard Entertainment’ın meşhur Diablo serisinin yeni oyunu Diablo Immortal, cinse biçim veren aksiyon rol yapma serisinin karanlık ruhunu devasa çok oyunculu çevrimiçi dünyaya taşıyor. Ve hiçbir özelliğinden taviz vermeden oynaması fiyatsız olan bir taşınabilir tecrübe sunuyor.

  • DEVASA ÖYKÜ MODU, UÇSUZ BUCAKSIZ AÇIK DÜNYA – Diablo Immortal, oyunculara ister tek başlarına ister öbür oyuncularla birlikte maceraya atılabilecekleri destansı öykü modunda kapsamlı bir öykü ve devasa bir dünyada birçok derinlikli toplumsal mekanik sunarak Blizzard’ın bugüne kadar çıkardığı en büyük Diablo oyunu. Üstelik bu daha yalnızca başlangıç.
  1. Diablo II: Lord of Destruction ve Diablo III ortasında geçen yeni bir hikâye
  2. Sekiz eşsiz bölge ve altı güçlü sınıf (Barbarian, Crusader, Demon Hunter, Monk, Wizard ve Necromancer) ile geliyor. Çıkıştan sonra yeni sınıflar eklenecek
  3. Her yıl birçok zindan ve bölge eklenecek
  4. Düzenli olarak eklenen oyun içi etkinlikler, Battle Pass ve kozmetik güncellemeler
  5. Eşya üret ve hayatın hiç durmadığı merkez kent Westmarch’ta öteki iblis avcılarıyla ticaret yapabilir; küme çabalarını tamamlamak için en fazla 8 oyunculu savaş kümeleri kurabilir yahut 100’e kadar üyesi olabilen klanlara katılabilir; sonu gelmeyen taraf tabanlı PvP sistemi Cycle of Strife ile savaşlara girebilirsiniz
  6. 6 sınıfın her biri için oyun tecrübesini değiştiren yığınla efsanevi eşya ve set eşyaları

CEHENNEMİ İSTEDİĞİN YOLDAN ALT ET Diablo Immortal, Android ve iOS taşınabilir aygıtlarında AAA tecrübesi sunmak için akıcı dokunma denetimlerine sahip. Ayrıyeten Battle.net üzerinden Windows PC’de açık beta sürümüyle mevcut. Üstelik çapraz oyun ve ortak ilerlemeyle oyuncuların maceralarına rahatça devam edebilmelerine imkân tanıyor. Oyuncuların ilerlemeleri açık betanın sonunda sıfırlanmayacak.

Dahili oyun kumandası desteği

  1. Diablo’nun klâsik fare-klavye temelli “tıkla ve ilerle” kontrolleri
  2. Karakter hareketleri için yeni WASD kontrolleri

OYNAMASI FİYATSIZ BİRİNCİ DIABLO OYUNU – İsteğe bağlı oyun içi satın alım yapsa da yapmasa da tüm oyuncular öykünün tamamını, tüm karakter sınıflarını, vazifeleri, bölgeleri ve zindanları fiyatsız deneyimleyebilecek. Ayrıyeten ön kayıt yapan oyuncu sayısının 35 milyonu aşmasını kutlamak için başlangıç eğitimini tamamlayan tüm oyunculara ışıl ışıl Horadrim kozmetik seti armağan edilecek.

SANCTUARY SENİ BEKLİYOR – Dünyanın birçok bölgesindeki oyuncular; Worldstone modüllerini toplamak, canavarları mağlup edip Sanctuary’yi korumak ve herkesin arzuladığı Immortals unvanını kazanmak için çabucak misyonlara başlayabilecek. Seçili Asya-Pasifik bölgesindeki maceracılar çabaya 22 Haziran’da katılabilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir