zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Call of Duty: Warzone Mobile Manzaraları Sızdırıldı

Call of Duty: Warzone Mobile Manzaraları Sızdırıldı

admin admin -
135 0

Call of Duty Warzone Mobile görüntüleri sızdırıldı. Görünüşe nazaran bizi sahiden de PC ve konsol versiyonlarına misal bir tecrübe bekleyecek. Ayrıntılar haberimizde.

Geçtiğimiz Mart ayı içerisinde, fiyatsız oyunun taşınabilir versiyonu resmiyet kazanmıştı. Activision tarafından verilen iş ilanı ile yapılan duyuru, elbette heyecan yaratmıştı. Mayıs ayının ortalarında ise Call of Duty: Project Aurora kod ismi altında geliştirilmeye başlanmış olan taşınabilir sürüm hakkında verilen bilgiler veren Amerika menşeli yayıncı, sıkı ve ihtimamlı çalışıldığını lisana getirmişti. Buna ek olarak, güzelleştirme ayarlamaları ve gerilim testlerinin yapılmasının yanı sıra, tespit edilen kusurların giderileceğini ve yeni özellikler eklendikçe de geri bildirimin elde edileceğini öğrenmiştik.

Call of Duty: Warzone Mobile Manzaraları Ortaya Çıktı

Bizler Call of Duty: Warzone taşınabilir sürümü için birinci resmi ayrıntıların paylaşılacağı günü bekler iken, geçmişte sızdırdığı Call of Duty bilgileri ile prestij kazanmış olan Twitter kullanıcısı CoD_Perseus tarafından birinci ekran imajları paylaşıldı.

Sizin de görebileceğiniz üzere, oyun, kullanıcı arayüzü ve Gulag hakkında fikir sahibi oluyor iken Verdansk haritasının çeşitli noktalarını da görme fırsatımız oluyor.

Halihazırda şanslı kullanıcıların iştirakte bulunduğu kapalı alfa testi devam ederken, Activision tarafından söylenenler ise şöyle;

“Yeni taşınabilir oyunumuzun kod ismi olan Project Aurora ile misyonumuz, dünyanın dört bir yanındaki arkadaşları, aileleri ve insanları, yeni bir oyun şekli sunan süratli, hassas ve yüksek kaliteli bir battle royale aksiyon tecrübesi ile global bir oyuncu topluluğunda bir ortaya getirmektir.

Hâlihazırda devam eden kapalı alfanın boyutu sonlu ve bu kapalı alfayla birlikte temel ayarlara, gerilim testi sayesinde eşleşmeleri düzgünleştirmeye, yanılgıları tanımlamaya ve düzeltmeye başlamanın yanı sıra yeni özellikler ve oyunun tüm istikametleri hakkında geri bildirim toplamayı amaçlıyoruz.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir