Diablo 4’ün Çıkış Zamanı Sızmış Olabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 07, 2022 Yorum Yok

XboxEra sitesinden Nick Baker tarafından ortaya atılan bir teze nazaran, Diablo 4’ün çıkış zamanı Nisan ayı üzere olabilir. Ayrıyeten The Game Awards gösterisinde bir İlan da bekleyebilirmişiz. Ayrıntılar haberimizde.

Yaşanan ertelenmeler dahil, önümüzdeki sene içinde çıkmasını beklediğimiz birçok tezli oyun var. Bunların bir kısmı da Şubat ayına toplanmış durumdalar. 2019 yılının BlizzCon etkinliğinde duyurulmuş olan Diablo 4 de Yeniden önümüzdeki Yıl çıkması beklenen bir Öbür savlı oyun olarak karşımıza duruyor.

Diablo 3 oyununun yıllar sonrasına götürecek olan Diablo 4, High Heavens ve Burning Hells hareketlerinin milyonları katletmesinin arkasındaki bir vakitte geçecek ve gücün boşluğunda Ünlü İsim tekrar kendisini gösterecek.

Diablo 4’ün Çıkış Vakti Belirli Oldu Mu?

Şimdilik oyun için resmi bir çıkış tarihi açıklanmamış olsa da bu bahse ait olarak XboxEra sitesinden Nick Baker, Windows Central işbirliğinde gerçekleştirilen podcast yayını sırasında Nisan ayında buluşacağımızı argüman etti. Beklenen duyurunun da Aralık ayındaki The Game Awards gösterisi sırasında yapılacağını da kelamlarına ekledi. Bu İlan sırasında, dijital ve kutulu sürümler de ortaya çıkacak ve eş vakitli olarak da ön-siparişe açılacakmış.

Oyun üzerindeki çalışmalarını sürdürmekte olan Blizzard Entertainment, bu yılın nihayet çeyreğinde kapalı ve önümüzdeki yılın başlarında Aleni olmak üzere iki beta testi daha düzenleyecek. Bu testler, muhtemelen çıkış vakti öncesindeki nihayet testler olacak.

Kapalı beta testi için nihayet devirde Diablo 2: Resurrected ve Diablo 3 oyun sonu içeriklerini çokça oynamış olan oyuncular ortasından seçilenler iştirakte bulunabilecek. Davetiyeler ise 18 Kasım 2022 tarihinde gönderilmeye başlanacak. Aleni beta testine de dileyen herkes iştirakte bulunabilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir