Diablo 4 Ön Siparişe Açıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve önümüzdeki Yıl satışa sunulacak olan Diablo 4 ön siparişe açıldı. Konuşa ait olarak yayıncı tarafından yapılan açıklamalar haberimizde.

2023 Yılnın Argümanlı Oyunlarından Diablo 4 Ön Siparişe Açıldı

Blizzard Entertainment’ın cinse Form veren oyun serisinin sıradaki yenil jenerasyon oyunu Diablo IV, 6 Haziran 2023’te çıkış yapacak. Diablo IV, Windows PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4’te platformlar ortası oynanış ve ilerlemeye sahip olacağı üzere çıkışında da konsollarda co-op takviyesi sunacak.

Diablo genel Müdürü Rod Fergusson, “Diablo IV ile şimdiye kadarki en yabanî Sanctuary’nin kapılarını yakında açacak olduğumuz için Fazla heyecanlıyız.” sözlerini kullandı ve kelamlarına şöyle devam etti: “Serinin özündeki karanlık temayı Geri getirerek Diablo II’nin ilerleme öğeleriyle Diablo III’ün yabanî Cenk mekaniklerini birleştiriyor ve bunu Diablo IV’ün yıllarca desteklenmek üzere yapılmış uçsuz bucaksız ve canlı dünyasında doruğa taşıyoruz. Oyuncular, akla hayale sığmayan dehşetlere karşı savaşırken, zindanları keşfederken, efsanevi ganimetler toplarken ve kutsal Ebeveyn Lilith’in dönüşünün Sanctuary için ne manaya geldiğini ortaya çıkarırken her zamankinden daha Çok seçeneğe sahip olacak.”

İblis Lilith ve melek Inarius, cennet ve cehennem ortasında geçen sonsuz Çatışma’dan kaçma isteğiyle Sanctuary’yi yaratmak için birleşmişlerdi. Fakat artık, Diablo III: Reaper of Souls olaylarından onlarca Yıl sonra, vaktinde takipçileriyle Bir arada birbirlerine karşı savaşa başvurmuş iki Acı Hasım halindeler. Sanctuary toprakları sonu gelmeyen iblislerle doldu ve bu karanlığın karşısında yalnızca en kararlı kahramanlar durabilecek. Oyuncular Form değiştiren Druid, çevik Rogue, elementlere hükmeden Sorceress, yırtıcı Barbarian yahut zeki Necromancer’dan oluşan beş sınıf ortasından birini seçerek dünyaya girecek. Oyuncular güçlendikçe olağanüstü büyüler ve yeteneklerini sergilemek için Yetenek ağaçları aracılığıyla oyun tecrübesini kendilerine hitap edecek biçimde inşa edebilirler.

Diablo kozmosuna geniş bir dünya geliyor. Oyuncular, Fractured Peaks’in donmuş ormanları, Scosglen’in esintili dağlıkları, Hawezar’ın Pis bataklıkları, Dry Steppes’in kurak yerleri ve merkezi Belde Caldeum’un bulunduğu Kehjistan çöllerinin iç olduğu Çeşitli Sanctuary bölgelerinde iblislere karşı savaşacak. Bu lineer olmayan tecrübe destansı bir kıssa, 140’tan Çok zindan, Yan vazifeler ve bol bol ganimetten oluşuyor. Oyuncular, ortaya çıkan muazzam dünya boss’larına karşı ganimet uğruna kümeler halinde savaşacak ve yine Sanctuary halkına Geri kazandırılmak üzere bekleyen Stronghold’ların peşine düşecek.

Ayrıca birinci Sınıf bir ARPG tecrübesini olağanüstü yapan şey, oyuncuların Türlü zorluklara karşı çaba ederken güçlerini arttırmaya devam ettiği sağlam bir ileri safha sistemidir. Bunun için; Sanctuary’de iblis aktivitesinde artış oluşturan ve tertipli olarak gerçekleşen güçlü Helltide, yabanî ve Özellikle zorlayıcı Nightmare Dungeon’lar, kahramanlarınızı yepisyeni güçlere ulaştırmak üzere özelleştirebileceğiniz güncellenmiş Paragon Board sistemi, seçilen dünya vazifelerinde Legendary mükafatlar veren Whispers of the Dead ve PvP’de ünlenmek için çabalayacağınız Fields of Hatred var.

Dijital Ön Sipariş Sürümleri ve Bonusları

Diablo IV dijital ön sipariş ile Standard Edition (SRP 69,99 $), Deluxe Edition (SRP 89,99 $) ve Ultimate Edition (SRP 99,99 $) olarak elde edilebilir. Her dijital sürümde, Sanctuary’ye musallat olmuş cehennem güçlerine karşı savaşa katılmanız için bir yahut daha Çok içerik var:

  • Standard Edition: Aleni betaya erken erişim*, Diablo IV için Light Bearer bineği, Diablo III için Inarius Wings ve Inarius Murloc pet’i**, World of Warcraft için Amalgam of Rage bineği** ve Diablo Immortal için Umber Winged Darkness kozmetik seti** içerir.
  • Deluxe Edition: Standard Edition’daki bütün içerikleri, Diablo IV’ün çıkışı vakti 4 güne varan erken erişim***, Diablo IV için Dönemlik Cenk Bileti, Diablo IV için Hellborn Carapace binek zırhı ve Diablo IV için Temptation bineğini içerir.
  • Ultimate Edition: Deluxe Edition’daki bütün içerikleri, Diablo IV için Hızlandırılmış Dönemlik Cenk Bileti (20 kademe atlayıp bir kozmetik armağanı sunan Premium Dönemlik Cenk Bileti) ve Diablo IV için Wings of the Creator sözünü içerir.

Ayrıca ilgilenenler için, iki yüzlü elektrikli Candle of Creation mumu, kumaş Sanctuary haritası, Occult fare altlığı, Horadrim broşu, iki paspartu çerçeveli sanat baskısı (47 x 27,4 cm) ve bir Diablo IV Collector’s Edition sanat kitabı içeren Diablo IV Limited Edition Collector’s Box**** da satın alınabilir. 15 Aralık prestijiyle Blizzard Gear Store’da ve Avustralya ve Yeni Zelanda’daki muhakkak satış noktalarında ön siparişe açılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir