Diablo 4 Açık Beta Sonrasında Yapılan Güncellemeler

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz Mart ayında gerçekleşen Diablo 4 Aleni beta, oyuncuların ağır ilgisine maruz kalmıştı. Blizzard Entertainment tarafından paylaşılan istatistikler de bunun canlı bir örneği olmuştu. Hiç Kuşku yok ki serinin yeni oyunu Aka bir sabırsızlıkla bekleniyor ve Aka buluşma için de 6 Haziran 2023 tarihini bekliyoruz. Yakın bir Vakit Evvel yeni bir açıklamada bulunan Blizzard Entertainment, Diablo 4 Aleni beta sırasında kullanıcılar tarafından yapılan Geri dönüşlere bağlı olarak yapılan güncellemeleri duyurdu. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Diablo 4’ten Yeni Geliştirici Görüntüsü Geldi


Diablo 4 Aleni Beta, En son Sürümü Şekillendiriyor

17 Mart ve 24 Mart hafta sonlarında, Diablo IV erken erişim ve Aleni betasında Korunak’ın Ufak bir kısmı dünya çapındaki oyunculara açıldı. Bu süreçte oynama müddeti 61,5 saati aştı, 29 milyardan Çok canavar öldürüldü ve 2,6 milyon Beta Kurt Bohçası kazanıldı. Beta hafta sonu boyunca birçok oyuncu değerli Geri bildirimlerini paylaşmak için Vakit ayırdı ve geliştirme takımı bunları oynanış datalarıyla Birlikte inceledi. Bu bilgiler ışığında oyunun haziran ayında çıkacak versiyonunda yer alacak Türlü düzeltmeler ve güncellemeler yapıldı.

GÜNCELLEMELER

  • Mahzenler artık tamamlandığında her Vakit bir sandık mükafatı sunacak. Ayrıyeten bir zindan aktifliğinin ortaya çıkma bahtı arttırıldı.
  • Bütün Ira sınıflarının Çeşitli yetenekleri düzenlendi.
  • Bütün bölgeleri kapsayacak biçimde birçok zindanda geçilmiş kısımlardan Geri dönme gereksinimini en üye indirmek ismine iyileştirmeler yapıldı. Zindan etkinliklerinin de ortaya çıkma bahtı artık daha yüksek.
  • T’chort, Malnok ve Vhenard üzere baş düşmanlar yakın dövüş karakterlerinin yaşadığı zorluk açısından tekrar değerlendirildi. Sonuç olarak hamle ve dövüş mekaniklerinde değişikliklere gidildi. Kasap’ın zorluk düzeyi de tekrar ele alındı. Artık Dünya Kademesi III ve IV’te daha kuvvetli bir çaba sunacak.
  • Çeşitli tecrübe güzelleştirme düzeltmesi yapıldı. bütün sınıflar artık Müsait bekleme mühletlerine sahip kitle denetimi bozma yeteneklerine erişebiliyor.
  • Sohbetin artık ekranın sol tarafında görüntülenmesi ve talih serif yazma tipinin yeni bir serif yazma tipiyle değiştirilmesi de dâhil olmak üzere kullanıcı arayüzüyle ilgili Türlü problemler giderildi.

Daha ayrıntılı bilgilere buradan göz atabilir iken, Diablo 4 hakkındaki bütün ayrıntılar için de resmi internet sayfasına uğramayı unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir