Destiny Taşınabilir Aygıtlara da Geliyormuş

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Görünüşe nazaran Bungie tarafından geliştirilmiş olan Destiny taşınabilir aygıtlara da geliyor. Şu an için resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, ortaya koyulan bir rapor buna işaret ediyor.

Destiny Mobil Aygıtlara da Mı Geliyor?

The Game Post tarafından yayınlanan raporda, Amerika menşeli geliştiricinin NetEase ile bir oyun üzerinde çalışmak için iştirake gittiğinden bahsedilmiş. Çinli teknoloji şirketinin bünyesinde çalışan işçilerden birinin LinkedIn sayfasındaki bir gönderiye nazaran, bunun birinci kişi bakış açısından oynanan taşınabilir oyun olduğu dikkat çekiyor.

Her ne kadar şimdilik bir ayrıntı bulunmuyor olsa da, NetEase şirketinin planları hakkında bilgisi olan bir anonim kaynak tarafından da desteklenen raporda bu oyunun Destiny olduğu söylenmiş. Ne var ki bağımsız bir oyun olacağından bahsedilmiş.

İki yılı aşkın bir müddettir geliştirilme evresinde olduğu söylenen taşınabilir oyun ile ilgili raporlar, verilen iş ilanlarının akabinde Eylül ayı içerisinde ortaya çıkmıştı. Nisan ayında ise geliştirici stüdyonun taşınabilir platformlar mühendisi arayışında olduğunu öğrenmiştik.

Bildiğiniz üzere oyun dünyasında tanınan olan markaların artık taşınabilir versiyonlarını görmeye devam etmiştik. Call of Duty, Apex Legends ve Diablo Immortal bunlardan birinci akla gelenler olur iken, gelecekte yayınlanacak olanların listesinde Valorant, Battlefield, Need for Speed, Call of Duty: Warzone ve Just Cause da bulunuyordu. Ortalarına artık Destiny de katılacak üzere görünüyor.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Android ve iOS tabanlı aygıtlar için çıkacak olan bir Destiny ister miydiniz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir