Dead Island 2 Çıkış Tarihi Erkene Alındı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 13, 2023 Yorum Yok

Deep Silver ve Dambuster Studios tarafından yapılan İlan ile Dead Island 2 çıkış tarihi bir hafta erkene alındı. Yani oyunumuza beklenenden erken kavuşacağız. Dokuz yıla yakın bekleyiş de böylelikle sona ermiş olacak. Ayrıntılar haberimizde.

Dead Island 2 ile buluşacağımız gün artık sonunda geliyor. Esasen 2014 yılında duyurulan oyunun geliştirilme süreci sırasında bir epey Aka sorunlar yaşanmıştı. Üç defa geliştirici değiştirilmişti. GamesCom 2022 fuarındaki Geri dönüşünün akabinde da pek Fazla erteleme haberiyle karşılaşmıştık, fakat Nisan ayı içerisinde neredeyse dokuz Yıl süren beklenen buluşmayı gerçekleştireceğiz.

Dead Island 2 Çıkış Tarihi Ne Vakit?

Son yayınlanan oynanış görüntüsü sonrasında, bugün prestijiyle Deep Silver ve Dambuster Studios tarafından yapılan İlan ile PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan Dead Island 2 için hem geliştirilme süreci tamamlandı hem de çıkış tarihi 28 Nisan 2023 Cuma gününden 21 Nisan 2023 Cuma gününe alındı. Yani normalinden bir hafta Evvel satışa sunulacak.

Sizin de bildiğiniz üzere bir oyunun son sürüme ulaşması demek, cilalama basamağının da tamamlanmış olduğu ve fizikî sürümlerin seri basıma yollandığı manasını taşıyor. Bununla birlikte, her ne kadar Cyberpunk 2077 üzere bir istisna olsa da, yeni bir erteleme haberiyle karşılaşmayacağız.

Önümüzde daha iki buçuk ay civarı bir Vakit olduğu için, tanıtımlar elbette devam edecektir. Haliyle devam oyunu hakkında yeni ayrıntılar, fragmanlar ve oynanış görüntüleri için bekleyişe geçebiliriz.

Dead Island 2 Konusu

Zombi istilası altında olup da karantinaya alınmış Los Angeles kentine gidecek ve enfeksiyon kaptıktan sonra bağışıklık kazanmanın ötesine geçen bir karakterin rolünde olacağız. En son maksadımız ise, bizim üzere olan diğer karakterler ile yaşanan salgının gerisindeki sis perdesini aralamaya çalışmak olacak. Elbette bu evrede, Aka bir hayatta kalma uğraşı de bizi bekliyor olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir