Daymare 1994: Sandcastle için Yeni Görüntüler Paylaşıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 27, 2023 Yorum Yok

Bu Yıl satışa sunulması beklenen Daymare 1994: Sandcastle için yeni imgeler, geliştirici tarafından paylaşıldı. Buna ek olarak, oyunun hangi ayda çıkacağını da öğrendik. Ayrıntılar haberimizde.

Daymare: 1998 için bir ön-hikaye anlatacak ve Türkçe altyazı ve arayüz desteği olacak Daymare 1994: Sandcastle, 2021 yılında duyurulmuştu. Invader Studios tarafından geliştirilen oyun, Leonardo Interactive tarafından yayınlanacak.

Eskiden devlet için çalışan bir casus olup, sonradan HADES birliği ismine çalışmaya başlayan Delila Reyes karakterinin başından geçenlerin anlatılacak. En ileri teknolojili ve yenilikçi silahlarından birini alıp dünyanın en Ünlü ve en gizemli yerine, yer altındaki ıssız bir askeri araştırma merkezine gideceğiz. Burada da daha evvelce hiçbir yerde görmediğimiz, ancak öldükten sonra daha da şiddetli bir biçimde Geri dönebilme ihtimali olan yaratıklar ile çabaya gayrete gireceğiz.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen ve Daymare: 1994: Sandcastle, gelişmiş görsellik, müzikler, ses efektleri ve envanterinizi daha kolay düzenleyebileceğiniz yeni bir V.A.C. sistemi ile gelecek. Ayrıyeten anne karakterimizin koluna yerleştirilen tarayıcı göz sayesinde, karşınıza çıkacak mahzurları aşmak için gereken ipuçlarının yanı Dizi gizli dokümanları ve eşyaları da bulabilmeniz de Muhtemel olacak.

Yeni Daymare 1994: Sandcastle Görüntüleri

Twitter üzerinden paylaşımda bulunan geliştirici stüdyo, hem oyun ile Mayıs ayında buluşacağımızı ilan etti ve hem de yeni ekran imgeleri yayınladı. Her ne kadar biraz karanlık üzere görünse de, bizi Tekrar tansiyonlu atmosferin ve nahoş düşmanların beklediğini anlayabiliyoruz. Esasen karşıt bir durumu beklemiyorduk, değil mi? Bahsi geçen yeni ekran imgelerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir