Daha Hesaplı Amazon Prime Abonelik Planı Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 14, 2023 Yorum Yok

Hindistan’da başlayan testler kapsamında Amazon şirketi, daha hesaplı Amazon Prime planı ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Paylaşılan birinci ayrıntılar da haberimizde sizi bekliyor.

2005 yılında duyurulmuş olan Amazon Prime, dünya genelindeki pek Fazla ülkede var ve abonelere ek hizmetlerin yanı sıra, kısa müddet içerisinde teslimat, eş akışlı müzik, görüntü, elektronik kitap, oyun ve dahası için Çeşitli hizmetler sunuyor.

Daha Hesaplı Amazon Prime Abonelik Planı için Düğmeye Basıldı

Sunduğu fazlaca avantaja Karşın ülkemizde aylık 7.90 TL fiyatlandırmayı muhafazaya devam eden Amazon Prime için daha da makul fiyatlı bir abonelik yoldaymış üzere görünüyor. Yeni abonelik planı Hindistan’da test edilmeye başlandı.

Prime Lite olarak duyurulan bu alternatif plan, halihazırda geçerli olan ile karşılaştırıldığında elbette kimi seçeneklerden mahrum olarak sunulacak. Fiyatının ise 1 dolar olacağı söyleniyor.

Her ne kadar süratli teslimat, aylık abonelik kapsamında dağıtılan Prime Gaming oyunlarına sınırsız erişim, Prime Görüntü kullanımı devam edecek olsa da, Prime Görüntü için reklamların devreye girmesi Laf konusu olacak. Bu noktada, Netflix ile tıpkı yoldan gidişatın Laf konusu olacağı söylenmiş.

Prime Lite planının, standart plan üzere ülkemizde de faaliyete geçmesini bekleyebiliriz. Ne Mevcut ki Hindistan’da devam eden testlerin ne Vakit biteceğine ve yaygınlaşmaya ne Vakit başlayacağına dair bir tarih verilmiş değil. Bunun için yaşanacak olan gelişmeleri takip edecek ve en kısa müddette sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir