Capcom Summer Game Fest Sunumu Yapacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Capcom Summer Game Fest sunumu yapacağını duyurdu. Önümüzdeki hafta içerisinde gerçekleştirilecek olan sunumda neler gösterilecek? Ayrıntılar haberimizde.

Her yılın olduğu üzere bu yılın de Haziran ayı biz oyuncular için heyecan dolu ve keyifli geçecek. Yeniden iptal olan E3 2022 yerine geçecek Summer Game Fest 2022 kapsamında büyük yayıncılar, sayısız duyuru ile karşımıza çıkacaklar. Capcom da temel açılış gecesine sayılı günler kala düzenleyeceği sunumu duyuran büyük yayıncılardan birisi oldu.

Capcom Summer Game Fest Sunumu ile Dönecek

Japonya menşeli oyun devi, bildiğiniz üzere bütün Summer Game Fest’lerde sunum düzenliyor. Bu yenisi ise 14 Haziran 2022 Pazartesi günü TSİ 01:00 sıralarında başlayacak ve otuz beş dakika kadar sürecek.

TikTok, Twitch ve Youtube üzerinden eş vakitli olarak takip edebileceğiniz sunum, elbette büyük beklenti yaratabilir. Ne var ki verilen bilgiye nazaran, daha evvelce duyurulmuş olan oyunlar hakkında yeni haberler ve yeni ayrıntılar paylaşılacakmış.

Bildiğiniz üzere Capcom, son olarak State of Play yayını sırasında Resident Evil 4 (2023) ve Resident Evil Village oyununun PlayStation VR2 versiyonunu duyurmuştu. Bunun öncesinde, son ana oyun ile fiyatsız olarak sunulacağı söylenen çok oyunculu mod Resident Evil Re:Verse, Pragmata, Exoprimal ve Street Fighter 6 duyuruları ile karşılaşmıştık. Ayrıyeten uzun vakittir haber alamadığımız bir de Deep Down var.

Her ne kadar mümkün yeni duyurulara değinilmemiş olsa da, Japon oyun devinin birkaç sürprizi olabileceği varsayım ediliyor. Mesela uzun vakittir beklenen Dragon’s Dogma 2 ve Dino Crisis Remake bunlardan ikisi. Ayrıyeten geçtiğimiz yılın Summer Game Fest’i kapsamında Resident Evil Village için indirilebilir içerik çalışmalarına da başlandığı söylenmişti. Muhtemelen ondan da bir haber alabiliriz. Bakalım bizi neler bekleyecek?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir