zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Bloodborne’un PC Versiyonu Üzerinde Çalışılıyormuş

Bloodborne’un PC Versiyonu Üzerinde Çalışılıyormuş

admin admin -
16 0

God of War dizayncısı David Jaffe, Bloodborne’un PC versiyonu üzerinde çalışıldığını söylüyor. FromSoftware oyununun bu platform için de geliştirilmekte olduğu telaffuzunu geçmişte de duymuştuk. Bakalım bu sefer Mesut sona ulaşabilecek miyiz?


İlginizi Çekebilir: PC’ye Gelen PlayStation Oyunları Sony’ye Aka Kâr Sağlıyor


Bloodborne oyunun PC platformuna da gelmesi, oyuncular olarak en Aka hayalimiz. Geçmişte bu tarafta pek Fazla söylenti duymuş olsak da, şimdi nihayete eren olmamıştı.

Eylül ayında ise oyun bölümündeki tanıdık isimlerden olan Lance McDonald, ümit verici açıklamalarda bulunmuştu. Oyun için resmi olmayan bir 60 FPS güncellemesi hazırlamış olan McDonald, bunun resmi olarak yayınlanması için rastgele bir Mani olmadığını söylemişti. Yayın hakları Japon teknoloji devinde olduğu için, FromSoftware stüdyosuna gereksinim duymadan rastgele bir vakitte çıkartabilmesi mümkünmüş.

Bloodborne’un PC Versiyonu En Sonunda Geliyor Mu?

Geçtiğimiz günlerde ise God of War oyununun dizayncısı David Jaffe, değişik bir açıklamada bulundu. O denli ki Jaffe, emniyetli olduğunu ve hiçbir formda yanılmadığını belirttiği kaynağının üzerinden gelen bilgiler doğurultusunda Bloodborne için yenilenmiş sürümün yahut yine üretimin geliştirilme evresinde olduğunu öne sürdü. Dahası ise yakın bir vakitte duyurulacağını da kelamlarına ekledi. Ne Mevcut ki bununla PlayStation Showcase sunumunu işaret edip etmediği meçhul.

Videonun 53:20 noktasında.

Bildiğiniz üzere yakın bir Vakit Evvel finansal konferansını gerçekleştirmiş olan Sony, PlayStation konsollarından PC platformuna aktarılan oyunlarından oldukça yüksek oranda kâr ettiğini duyurmuştu. Birebir konferansta, yeni PC uyarlamaları üzerinde de çalışıldığını müjdelemişti. Vaziyet bu türlü olunca, Bloodborne da listede yer alıyor olabilir. Bunu öğrenebilmek için elbette beklemek ve olacakları görmek gerekecek. Gelişmeleri takipte olacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir