Aliens: Dark Decent Ön-Sipariş Verilebiliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 27, 2023 Yorum Yok

Yayıncılı Focus Entertainment tarafından yapılan Aliens: Dark Decent, Tindalos Interactive tarafından PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştiriliyor. Summer Game Fest sırasında duyurulan ve bir aksilik olmaması durumunda 20 Haziran 2023 tarihinde satışa sunulması planlanan Aliens: Dark Decent ön-sipariş için açıldı. Ayrıyeten bunun gururuna yeni bir fragman da yayınlandı.

Alien o kadar geniş bir cihan ki, her köşesinden farklı bir hikaye çıkabiliyor ve bunlar sinemalar kadar diziler ve oyunlarla da bizlere aktarılıyor. Aliens: Dark Decent da bunlardan bir tanesi olacak. Kıssaya nazaran, Moon Lethe üzerinde yaşanan Xenomorph salgınını durdurmak ile yükümlü bir kumandan rolünde olacağız. Elimizin altında tecrübeli bir Colonial Marine grubu olacak. Askerlerimizi yöneterek, Xenomorph’lar, Weyland-Yutani Corporation’ın operatörleri ve Alien markasına yeni katılan yaratıklar ile uğraşa girmemiz gerekecek.

Aliens: Dark Decent Ön-Sipariş İçin Açık

Halihazırda ön-sipariş ile satın alabileceğiniz oyun, PlayStation mağazasında 699 TL, Steam mağazasında 550 TL ve Xbox mağazasında da 700 TL fiyat etiketine sahip. Çıkışından Evvel almanız durumunda da Black Camo Armor Set (Siyah Kamuflaj Zırh Seti) ve Otago güvertelerine renk getirecek eşsiz kedi Yardımcı bulunan Lethe Recon Pack içeriği ikramınız olacak.

Yeni yayınlanan fragmanda ise taktiğe dayalı oynanış ve tansiyonlu atmosferi görebilme fırsatımız oluyor. Ayrıyeten yeni Xenomorph çeşidi ve tehdit ögesi olabilecek Synthetic de ekranımıza geliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir