Zack Synder, Yeni Sinemasının Görüntü Oyununa Da Yardımcı Oluyormuş

Genel Mar 21, 2023 Yorum Yok

Zack Synder’ın yeni sineması Rebel Moon yalnızca ekran ile hudutlu kalmayacak, bu sineması temel Meydan bir de RYO geliştiriliyor. Synder da şahsen bu RYO’ya Yardımcı oluyormuş.

The Nerd Queens gösterisine konuşan Snyder, Netflix için çektiği Rebel Moon’a dair oyun fikri kendisine sunulduğunda bu fırsata gözü kapalı atladığını söylemiş. Synder’ın bahsini ettiği geliştiricinin kim olduğunu bilmiyoruz, lakin kendisi geliştiricilere Yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor, sinemaya dair hikaye kesimleri ve öbür ayrıntıları paylaşıyormuş.

Synder’a biri ufak, biri Aka çaplı olmak üzere iki farklı Fikir sunulmuş ve o da Aka çaplı olanda karar kılmış.

Synder oyuna dair rastgele bir ayrıntı söylemedi, lakin her Vakit bir RYO üzerinde çalışmak istemiş. Bu da tam kendisine nazaran bir projeyle karşılaştığı manasına geliyor.

Ancak şöyle bir durum da var, bildiğiniz üzere Netflix de nihayet vakitlerde oyunlara yük vermeye başladı lakin bu oyunlar yalnızca taşınabilir aygıtlarda oynanabiliyor. Sanki Synder’ın bahsini ettiği bu oyun da mobile Özel bir RYO olabilir mi? Tıpkı sinema üzere o da Netflix çatısı altında mı yayınlanacak?

Rebel Moon 2023 yılı içinde Netflix ekranlarında olacak ancak Fazla Aka bir sinema olduğu için iki kesim halinde yayınlanacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir