Yeni Wild Hearts Fragmanı Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 14, 2023 Yorum Yok

Yeni Wild Hearts fragmanı, bu hafta gerçekleşecek çıkış öncesinde yayına verildi. Bize Yardımcı olacak Yapay zeka karakterlerin ön plana çıkartıldığı üç dakikalık fragmana, haberimizin içeriğinden göz atabilirsiniz.

Electronic Arts ve Koei Tecmo iştirakinde Omega Force tarafından geliştirilmekte olan Wild Hearts, Eylül ayı içerisinde duyurulmuştu. 17 Şubat 2023 tarihinde PC (Epic Games Store, Origin ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak olup, çapraz platform dayanağı de bulunduracak.

Verilen ayrıntılar ışığında, Feodal Japonya periyodunun fantastik bir versiyonunun Azuma ismi verilen ve tabiat ile İç içe geçmiş devasa Kemono yaratıkları tarafından tehdit edilen bölgesinde geçeceğini öğrenmiştik.

Bahsi geçen Kemono yaratıkları, kendi içinde sincaplardan domuz gibisi Kingtusk ve Deathstalker isimli kurtlara kadar farklı çeşitlere ayrılıyor. Bizim rolümün ise, Biricik başımıza yahut üç şahsa kadar kooperatif takviyesi ile bölgenin istikrarını tekrar sağlamak olacak.

Kayıp ve antik bir teknolojiden üretilmiş Karakuri sistemlerinden da yardım alacağız. İlerleyişimiz boyunca sürü avlar iken, Özel vazifeleri de tamamlamaya çalışacak ve tercihen öbür avcılara da katılabilecek yahut Biricik başımıza da avlanabileceğiz.

Yeni Wild Hearts Fragmanı

Kullanabileceğimiz farklı tipte silahlara ek olarak teçhizatların da olacağı oyun için, Electronic Arts ve Koei Tecmo ve geliştirici Omega Force tarafından yeni bir fragman daha yayınlandı. Welcome to Minato ismi altında yayınlanan fragmanda, Minato köyünde yaşayıp da bize Yardımcı olacak Yapay zeka karakterler gösteriliyor.

Fragmanda göreceğiniz karakterlerden Natsume, bir demirci ve ekipman üretmeye ve halihazırdaki ekipmanlarımızı geliştirmemize yardım edecek. ilim insanı olan Suzuran da Karakuri sistemlerini yeni formlarda kullanmanın yollarının icadıyla karşımıza çıkacak. Elbette senaryo boyunca pek Fazla farklı karakterle de karşılaşacağız ve her birinin bize farklı biçimde yardımı dokunacak.

EA Originals etiketi ile satışa sunulacak olan Wild Hearts, otuz saat civarı sürecek bir hikaye anlatacak. Ne Mevcut ki farklı silahlar ve zırhlar üretmek, seçeneğe bağlı Yan vazifeleri yapmak, toplanabilir Tsukumo’ların peşine düşmek isteyenler için bu müddet elbette uzayacaktır. Buna ek olarak kooperatif oynanış takviyesinin de oldukça tesirinin olacağını söyleyebiliriz.

Son olarak, EA Play Pro ve Game Pass Ultimate servisleri üzerinden on saatlik Deneyim sürümünün abonelere sunulduğunu da söyleyelim. Şayet oyunu satın almak üzere bir isteğiniz varsa, öncesinde kesin kararı verebilmek için hayli Müsait bir fırsat.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir