Yeni The Last of Us Dizisi Fragmanı Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

İlk kısmının yayınlanma vakti yaklaştıkça, The Last of Us dizisi ile ilgili daha sık haber alır olduk. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde sıra ile ilgili posterler yayınlanmıştı. Oyundaki karakterler ile ne derece uyumlu olduklarını daha net gördüğümüz bu posterlerin akabinde, yeni The Last of Us dizisi fragmanı da ortaya çıktı.

Son devirde pek Fazla PlayStation oyunu için sıra ve sinema çalışmaları ile ilgili sık sık yeni haberler alıyoruz. PlayStation Studios çatısı altında birbirinden kaliteli üretimler geliştirilmişti ve sayısız mükafatlar Meydan bu üretimleri bir de ak perde ve televizyon ekranında görmek için sabırsızlanıyoruz. Bu bağlamda, sırada The Last of Us var.

Yeni The Last of Us Dizisi Fragmanı Ortaya Çıktı

Mart ayında duyurulmuş olan dizinin birinci kısmı HBO Max üzerinden 15 Ocak 2023 tarihinde yayınlanacak ve Joel ile Ellie ikilisinin Ömür savaşı dolu macerasına The Last of Us Part 1 sonrasında bir Kez daha ortak olacağız. Sabırsız bekleyiş sürer iken, HBO Max Youtube kanalı üzerinden ikinci bir fragman daha yayınlandı

İki buçuk dakika yakın uzunluğu olan fragmanda, yeni sahnelere yer verilmiş. örneğin 2011 yılının The Game Awards gösterisinde gösterilen İlan fragmanında Joel ile Ellie’nin duvarın gerisine saklanıp da tıkırdayanlara saldırmak için fırsat kolladıkları anı anımsatan bir sahneyi görebiliyoruz. Devamında ise oyunun açılışındaki kaos, FEDRA ünitelerinden saklanarak gittiğimiz kısımlar, hükümet binasına gidiş Ellie’nin ısırığını ifşa edişi, Bill’den aldığımız otomobil ile Pittsburgh kentine seyahat, Riley ile olan kısımlar ve daha pek Fazla şeyi görebilmek Mümkün oluyor. Elbette oyunda olmayan sahnelerin de var olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir