Yeni The Last of Us Dizisi Fragmanı Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 17, 2023 Yorum Yok

HBO Youtube kanalında yeni The Last of Us dizisi fragmanı yayınlandı. Sıradaki kısımlarda göreceğimiz sahnelere yer verilen fragmanı kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.


İlginiz Çekebilir: The Last of Us Part 1’i Almadan önce Deneyebilirsiniz


2020 yılının Mart ayından bu yana sabırsızlıkla beklediğimiz The Last of Us dizisi, dünya ile tıpkı vakitte Türkçe altyazı seçeneği ile BluTV üzerinden yayınlanmıştı. Birinci kısmını servis üzerinden izleyebileceğiniz dizi, şu anda IMDb üzerinde altı bin oylamanın sonucunda 9.5 / 10 üzere muazzam bir ortalamaya ve Rotten Tomatoes sitesinde de rekor bir puana sahip ve bu da beklediğimizden âlâ bir oyundan diziye uyarlama olduğunu gösteriyor.

Her hafta yeni kısmı yayınlanacak olan dizi, oyunda gördüğümüz olayları birtakım değişiklikler ile aktarıyor olsa da genel olarak baktığımızda hem oyun hem de sıra senaryoları ortasında bir bütünlüğün Yargıç olduğunu görebiliyoruz. Zati Neil Druckmann da oyunun ötesine geçmek üzere bir kusura düşmeyeceklerini söylemişti.

Yeni The Last of Us Dizisi Fragmanı Neler Gösteriyor?

Aksiyon, bilim-kurgu ve macera çeşitlerini bir ortaya getiren sıra için yeni bir fragman daha yayınlandı. The Weeks Ahead (Önümüzdeki Haftalarda) ismiyle yayınlanmış olan fragmanda, istikbal kısımlarda bizleri nelerin beklediğine yer verilmiş. Miller kardeşlerin bir ortaya gelişinden Ellie’nin ısırılmasına, Bill ile Frank ile ilgili sahneye kadar pek Fazla şey görebilmek Muhtemel oluyor. Bildiğiniz üzere oyunda Bill ağabeyimizin ortağı ile ilgili yaşanan Hadise farklıydı, dizide ise değişik olayları görüyoruz.

İkinci The Last of Us kısmı 23 Ocak 2023 Pazartesi günü yayınlanacak. Birinci kısım bir buçuk saate yakın iken, yeni kısım ise bir saat civarı uzunlukta olacak. Heyecan ile beklemedeyiz. Pekala siz sıra hakkında ne düşünüyorsunuz? Yıllar süren beklemeye değdi mi? Yorum kısmında niyetlerinizi belirtmeyi ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir