zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Yeni The Last of Us Dizisi Bölümü Erken Yayınlanacak

Yeni The Last of Us Dizisi Bölümü Erken Yayınlanacak

admin admin -
36 0

HBO tarafından yapılan İlan ile yeni The Last of Us dizisi bölümü, beklenenden erken yayınlanacak. Pekala bu kararın alınmasının nedeni ne? Ayrıntılar haberimizde.

Oyunun akabinde, Joel ve Ellie için tansiyon ve tehlikeler ile dolu The Last of Us serüveni tam gaz devam ediyor. Ülkemizde da 16 Ocak 2023 Pazartesi günü BluTV üzerinden yayınlanmaya başlanmış olan sıra uyarlamasının birinci iki kısmının 9.2 / 10 ortalamaya sahip olduğunu hatırlatalım. Bu elbette ikinci dönemin da geçtiğimiz günlerde teyit edilmesini sağlamıştı.

Genel olarak Joel ve Ellie ikilisinin oyundaki yaşadıklarına bağlı kalınan bir ilerleyiş sunulsa da, kimi olaylar için tamamlayıcı sekanslara ek olarak, sunulan Yan öyküler ile Kıymetli ayrışmaları da görmüştük. örneğin Bill ve Frank karakterlerinin öyküsü bunun en net örneğiydi. Bir oldukça tartışmaya yol açmış olan ‘Long, Long Time’ isimli kısım, Çehre altmış üç bin civarı puanlama sonucunda 7.9 / 10 üzere bir ortalamaya ulaştı ve görünüşe nazaran birinci dönemin en zayıf kısmı olarak kalacak.

Yeni The Last of Us Dizisi Kısmı Ne Vakit Yayınlanacak?

The Last of Us dizisinin yeni kısmı olan ‘Please Hold to My Hand’, bugün sabaha karşı BluTV üzerinden yayınlanmıştı. Sıradaki beşinci kısmın ise normalinde Yeniden önümüzdeki Pazartesi günü yayınlanması bekleniyordu. Ne Mevcut ki Amerika’da Pazar günü Kansas City Chiefs ile Philadelphia Eagles kadroları ortasında gerçekleşecek olan Üstün Bowl maçı ile yaşanacak çakışmadan ötürü, dizinin yeni kısmı 10 Şubat 2023 Cuma gününe alınmış. Bu da demek oluyor ki, beşinci kısmı ülkemizde 11 Şubat 2023 Cumartesi TSİ 05:00 sıralarında izlemeye başlayabileceğiz.

Öte yandan, yeni The Last of Us kısmı için de bir ön-bakış fragmanı yayınlanmış. Joel ve Ellie ikilisini beşinci kısımda nelerin bekleyeceğine, aşağıdaki fragmandan göz atabilirsiniz.

The Last of Us Dizisi Konusu

Hikâye, Çağdaş uygarlığın yok edilmesinden 20 Yıl sonra geçiyor. Hayatta kalmayı başaran Joel, 14 yaşındaki bir kız olan Ellie’yi baskıcı bir karantina bölgesinden kaçırıyor. Her ikisi de ABD’yi Gezmek ve hayatta kalmak için birbirlerine güvenmek zorunda olduklarından birbirleri için yaptıkları şeyler Yürek burkan bir seyahate dönüşüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir