Yeni The Day Before Videosu Kafaları Karıştırdı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 17, 2023 Yorum Yok

Fntastic Youtube kanalı üzerinden yeni The Day Before videosu yayınlandı. Lakin geliştirici günlüğü halindeki bu yeni görüntü, oyuncuların kuşkularını biraz daha arttırmış üzere görünüyor. Ayrıntılar haberimizde.

2021 yılında duyurulmuş olan The Day Before, nihayet devirde hayli Baş karıştırıcı olmaya devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere, bu ayın başlarında on dakikalık bir oynanış görüntüsü yayınlanmıştı. Yapılması imkansızmış üzere görünen şeylerin kelamının verildiği tanıtımların akabinde, yayınlanmış olan oynanış görüntüsü bir oldukça Düş kırıklığı yaratmıştı. Aslında şu anda da ticari marka hak talebi nedeniyle izlenemiyor. 

Yeni The Day Before Görüntüsü Kuşkuları Arttırıyor

Oynanış görüntüsü ile yakın bir Vakit Evvel Youtube üzerinden yayınlanmış ve reaksiyon çekmiş olan fragmanların da kaldırılmasının akabinde, bugün prestijiyle yeni bir geliştirici günlüğü görüntüsü yayınlandı. Altı dakika civarı bir uzunluğu olan ve Fntastic Bağlantılar Takımı Üyesi Dana Soltangazinova tarafından sunulan görüntü, teknik gelişim sürecini gözler önüne seriyor. Haliyle alfa öncesi prototipler ile erken safhadaki kademeden alınmış olan kesitleri de görebiliyoruz.  

Ne Mevcut ki bu görüntü, muhtemelen sizin de başınızı karıştırmıştır. Sonuçta bu bir ‘geliştirici günlüğü’ ve bu türlü bir görüntüde, geliştirici takımdan bireyleri de görmemiz gerekiyor. Ne Mevcut ki, altı dakikalık görüntü müddetince yalnızca Soltangazinova konuşuyor ve 3:18 noktasında da istekli geliştiriciler ekrana geliyor. Ayrıyeten The Day Before oyununun yeni durumuna ait imgelere de yer verilmemiş. Yani ortada Tuhaf bir durum Laf konusu ve bir şeyler gizlenmeye çalışılıyormuş hissiyatı yaratıyor. Siz ne düşünüyorsunuz bu mevzuda? 

Elbette Laf konusu bir geliştirici günlüğü görüntüsü olmasaydı, yalnızca Dana Soltangazinova’yı görmek o kadar da garip olmayacaktı. Natürel ki buna silinen oynanış fragmanı ve Steam sayfası da eklenince, geliştiricinin oyuncuların itimadını kazanabilmesi için birazcık Çaba sarf etmesi gerekecek. Geliştirmeleri takipte olacağız. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir