Yeni STALKER 2 Oynanış Fragmanı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

GSC Game World, bugün yeni STALKER 2 oynanış fragmanı ile karşımıza çıktı. Uzun bir ortadan sonra, oyunu tekrar görme fırsatımız oldu. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Bildiğiniz üzere STALKER 2: Heart of Chornobyl oyununun geliştirilme evresi badirelerden sorunlara sürüklenmişti. Esasen 2010 yılında duyurulmuş olup, Türlü nedenlerden Dolayı 2012 yılında geliştirilme kademesine Uzaklık verildikten sonra iptal edilmişti. Altı Yıl sonrasında da geliştirilmesine yine başlandığını öğrenmiştik.

Zaman içerisinde, Ukrayna ile Rusya ortasında devam etmekte olan savaşın da tesiri dahil, pek Fazla Sefer ertelenen ve PC (Steam) ve Xbox Series için geliştirilmekte olan STALKER 2: Heart of Chornobyl için şimdiki bir çıkış tarihi bulunmuyor. nihayet olarak Eylül ayında yayınlanan fragmanın akabinde, bugün bir yenisi daha karşımıza çıktı. Çabucak aşağıdan izleyebileceğiniz oynanış fragmanı ile Ukraynalı geliştiriciler, kaydedilen kademeyi da göstermiş oluyorlar.

Yeni STALKER 2 Oynanış Fragmanı Detayları

İki buçuk dakika uzunluğundaki fragmanda, senaryo boyunca göreceğimiz yerleri, kullanacağımız ekipmanları ve karşımıza çıkacak olan karakterleri görebiliyoruz. Bunların yanı sıra, çatışma sekansları da dikkat çekiyor iken Unreal Engine 5 motorunun gücü ile görselliğin büyüleyici düzeyde olduğunu söylemeye aslında hiç de gerek yok. Bizleri etkileyici bir oyunun beklediğine Kuşku yok. Siz ne düşünüyorsunuz?

STALKER 2: Heart of Chornobyl Hakkında

Birinci şahıs nazar açısın, simülasyonun ve endişenin daha evvelce görmediğimiz bir karışımı olacak STALKER 2, Chernobyl, ihraç bölgesinde geçen çizgisel olmayan bir hikaye sunacak. Eski yerlerin yanı Dizi yeni yerler de göreceğimiz senaryonun akışı boyunca seçimler de yapacakmışız ve bu seçimler hem kısa vadeli hem de global sonuçlara tesir edecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir