Yeni Skate Oyunu Ayrıntıları Ortaya Çıkıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Electronic Arts ve Full Circle tarafından yeni Skate oyunu detayları gün yüzüne çıkartıldı. Ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulacak olan oyun, bir Skate 4 değil. Ayrıntılar haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan görüntü ile 2020 yılının Haziran ayı içerisinde duyurulmuş olan skate. için yeni manzaralar paylaşılmıştı. Geliştirilme safhasının erken hem de ileri etaplarından alınan manzaralar ile mekanikler ve animasyonlar gözler önüne serilmişti. Şimdilik çıkış tarihi muhakkak olmayan için kapalı beta test kayıtları açılmış iken, bugün yeni bir görüntü ile oyun hakkında daha fazla ayrıntı gün yüzüne çıktı.

Yeni Skate Oyunu Ayrıntıları Heyecan Verici Görünüyor

Full Circle genel müdürü Dan McCullo, stüdyo olarak oyuncuların mümkün olabildiğince âlâ bir tecrübe yaşayabilmelerini ve istedikleri platformlarda benimsedikleri biçimde oynamalarını istediklerini söylüyor. Bu nedenle de oyunun fiyatsız olmasının yanı sıra hem eski kuşak hem de mevcut kuşak konsollar ve PC ortasında tam çapraz platform ve evre kaydetme destekleyeceği resmi olarak onaylandı. Tıpkı durum taşınabilir aygıtlar için de düşünülüyormuş, fakat şimdilik epey erken olduğu söyleniyor.

McCullo sonrasında kelamı devralan Yaratıcı Direktör Cuz Parry, oyunun Skate 4 olarak görülmemesi gerektiğini kıymetli arz ediyor. Bu oyun ne bir sil baştan üretim, ne yenilenmiş sürüm, ne de yine imal değilmiş. Bununla birlikte bir Skate 4 de görmeyecekmişiz. Haliyle bunu takip eden beş ve sonrası da olmayacak.

Videonun devamında skate. oyununun daima olarak destekleneceğini belirten eser idaresi lideri Isabelle Mocquard, vizyonlarının oynayıp da bitireceğimizden fazla sistemli olarak geri dönüp de yeni şeyler keşfedeceğimiz bir oyun olduğunu söylüyor. Başka bir deyişle, dönemlik olarak yeni oynanış elementleri, rötuşlar, yeni içerikler ve etkinlikler planlanıyormuş.

Mocquard’ın yorumuna ekleme yapan genel müdür Dan McCullo, rastgele bir oyun içi ödeme sisteminin de olmayacağını müjdeledi. Yani harita üzerinde para ödeyerek açacağınız bölgeler, fiyatlı ganimet sandıkları yahut oynanışa tesir edecek fiyatlı avantaj paketi olmayacakmış. Zati grubun bu noktada, para harcamanın külliyen seçeneğe bağlı olduğu ve büyük ölçüde kozmetik ve faydalı eşyaların alınabildiği Apex Legends ve öteki ücretiz tanınan oyunlardan esinlendiklerini de kelamlarına ekliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir