Yeni Lords of the Fallen Fragmanı Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 23, 2023 Yorum Yok

Yeni Lords of the Fallen fragmanı, State of Unreal sunumu sırasında yayınlandı. Unreal Engine 5 gücü ile görsel gösteri yapan oyunun, 2023 yılı içerisinde satışa sunulması planlanıyor.

Lords of the Fallen, esasen The Lords of the Fallen 2 olarak ortaya çıkmıştı. 2014 yılının Aralık ayında duyurulmuş olan oyun için 2017 yılında satışa sunulması hedefleniyordu. Ne Mevcut ki girilen karanlık periyodun akabinde, 2020 yılı içerisinde Hexworks stüdyosuna emanet edilen Lords of the Fallen 2, GamesCom 2022 Açılış Gecesi canlı yayını sırasında PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için Lord of the Fallen ismiyle duyurulmuştu.

Yeni Lords of the Fallen Fragmanı

Unreal Engine 5 ile geliştirilmekte olup da bu Yıl içerisinde satışa sunulması planlanan oyun için GDC 2023 sırasındaki State of Unreal sunumunda yeni bir tanıtım fragmanı daha yayınlandı.

Mevcut nesil Unreal motorunun görsel gücünün ön plana çıkartıldığı fragmanda, Skyrest Bridge bölgesine yapılan seyahat gösteriliyor. Bu, savlı oyunun birinci kısımlarından biri oluyor.

Hexworks stüdyosunun en nihayet teknolojileri kullandığını gördüğümüz fragmanda, Ira özelleştirmesi ve uyarlanabilir zırh, var jenerasyon Lumen Küresel aydınlatma, Axiom ve Umbral ismindeki iki dünya ortasında seyahat etme, yüksek çözünürlüklü kaplamalar, saç, Kuşak ve zincir üzere nesneler için fizik tesirlerinin simüle edilmesine Yardımcı olan The Chaos Physics motoru da karşımıza çıkıyor.

Lords of the Fallen Hakkında

Ağır bir zorbalık ve zulüm çağının akabinde kötücül Allah Adyr yenik edilmişti. Lakin, Allah bu… sonsuza dek ölüp gitmiyor. Ortadan milyar Yıl geçtikten sonra, artık Adyr düştüğü yerden kalkıyor… Efsanevi kara Şövalyeler tarikatının bir mensubu olarak yaşayanlar ve ölüler diyarları ortasında gidip gelerek savaşacaksın. Oyun, derin ve sürükleyici bir hikaye eşliğinde harikulade boss savaşları ile süratli ve güçlü müsabakalar sunuyor. Sen hangisini yazacaksın, ışığın destanını mı yoksa karanlığınkini mi?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir