Yeni Dead by Daylight ve Resident Evil İşbirliği Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Behaviour Interactive tarafından yapılan duyuru ile yeni Dead by Daylight ve Resident Evil işbirliği resmiyet kazandı. Bu bağlamda, üç yeni karakter daha oyunda dahil olacak iken, halihazırdaki harita da revizyondan geçirilecek. Ayrıntılar haberimizde.

Çıkışından bu yana Halloween, Scream ve Silent Hill dahil birçok kıymetli marka ile işbirliğine gitmiş olan Kanadalı yayıncı, sembolik karakterleri asimetrik hayatta kalma oyunununda oyuncuların beğenisine sunmuştu.

Geçtiğimiz yılın Haziran ayı içerisinde de, bu listeye Resident Evil da dahil olmuştu. Serinin kıymetli isimlerinden Jill Valentine ve Leon Scott Kennedy ikilisi alternatif Claire Redfield ve Chris Redfield görünümleri ile hayatta kalanlar ve Nemesis de yirminci kısım ile katil tarafındaki yerini almıştı. Ayrıyeten Raccoon Kenti Polis Departmanı da seçilebilir harita olarak oyuna eklenmişti.

Yeni Dead by Daylight ve Resident Evil İşbirliği Geliyor

Kanadalı yayıncı tarafından bugün prestijiyle gerçekleştirilen yeni sunum sırasında, Project W ismi altındaki yeni işbirliği ile halihazırdaki Resident Evil karakterlerine yenilerinin ekleneceği de resmiyet kazanmış oldu.

Yeni işbirliği kapsamında Ada Wong ve Rebecca Chambers hayatta kalan takımına katılan karakterler takımına katılacak iken, Albert Wesker ise katil takımına dahil olacak. Ne var ki bu kere yeni bir harita kelam konusu değil. Bunun yerine, Raccoon Kenti Polis Departmanı haritası, ikinci oyundaki sembolik yerler baz alınarak revizyondan geçirilecekmiş.

Şu an için Project W için rastgele bir tarih belirtilmiş değil. Yayınlanan fragmanda yalnızca yakında geleceği belirtilmiş. Ne var ki kimi raporlar tarafından yirmi beşinci kısım için 16 Ağustos 2022 tarihini işaret ediliyor iken, Eylül ayına sarkabileceği de söyleniyor. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir