Yeni Assassin’s Creed Mirage Detayları Sızdırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 22, 2023 Yorum Yok

Assassin’s Creed oyunları hakkında sızdırdığı bilgiler ile isminden Laf ettiren Fransız Youtube kullanıcısı j0nathan, yeni Assassin’s Creed Mirage detayları için Yine kamera karşısına geçti. Her ne kadar Ubisoft tarafından teyit edilmemiş olsalar da, kullanıcının geçmişine bağlı olarak Aleni kapı bırakmakta fayda var.


İlginizi Çekebilir: Assassin’s Creed Mirage Oynanış Görüntüsü Sızdırıldı


Üç yıllık ortanın akabinde, bu Yıl yeni bir Assassin’s Creed ile buluşacağız. Birinci etapta Valhalla için bir hikaye genişlemesi olarak planlanan oyun, daha sonradan Müstakil hale getirilmiş ve Basim karakterinin etrafında dönen bir öyküyü anlatacak. nihayet üçlemede seriye işlenen rol yapma ögelerine veda edecek iken, bütünüyle saklılığa odaklanılacak ve PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için Assassin’s Creed Mirage için epey heyecanlı olduğumuzu söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz yılın Ubisoft Forward yayını sonrasında yalnızca tezler ve söylentiler ile karşımıza çıkan oyun, önümüzdeki ayın Ubisoft Forward yayınında tekrar karşımıza çıkacak ve merak edilen yeni bilgileri öğreneceğiz. Bunlar da elbette oyunun genel tablosuna yeni kesimler ekleyecek. Ne Mevcut ki sunum öncesinde yeni birtakım sızıntılar da karşımıza çıktı.

Yeni Assassin’s Creed Mirage Detayları

Daha evvelden Assassin’s Creed oyunları hakkında sızdırdığı bilgiler ile isminden Laf ettiren Fransız Youtube kullanıcısı j0nathan, kanalı üzerinden yirmi dakikaya yakın uzunlukta bir görüntü paylaştı. Bahsi geçen görüntüde aktarılanlara nazaran Assassin’s Creed Mirage, Paris (Assassin’s Creed Unity) yahut Londra (Assassin’s Creed Syndicate) haritalarına eş değer büyüklükte bir harita sunacakmış.

Hikaye olarak bizi on beş saatlik bir oynanış bekliyormuş. Bu süreçte de Bağdat kenti genelindeki bir sıra amacı indirmemiz gerekecekmiş. Yeni oynanış ve parkur mekaniklerine ek olarak, günümüze birkaç referans bulunacakmış ve ayrıyeten farklı hedefler için yanımıza adam alabileceğimiz topluluk ve prestij sistemi de Geri dönecekmiş.

Çıkış tarihi olarak ise, şimdilik resmiyet kazanmamış hali ile 12 Ekim 2023 olarak gösterilmiş. Bunun oyunun Ekim ayına ertelendiği istikametindeki telaffuzlar ile örtüştüğünü söyleyelim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir