World of Warships’e Oyuncak Ördekler Geliyor

Genel Mar 23, 2023 Yorum Yok

World of Warships’in yayıncısı ve geliştiricisi Wargaming, Nisan Latifesi Günü’nü kutlamak üzere oyuna Trouble in the Hot Tub modunun Geri geleceğini açıkladı ve bu moda oyuncak ördekler de eşlik edecek.

Jakuzideki Bela diye de çevirebileceğimiz bu modda oyuncular altı oyuncak ördek ortasından seçim yapabilecekler 🙂 Bu ördeklerin ikisi kruvazör, ikisi destroyer, ikisi ise Cenk gemisi. Plastik olduklarına bakmayın, Hasım gemilerine temas ettiğinde infilak eden mayınlar taşıyor bu ördekler. Ayrıyeten her sınıfın farklı bir stilize silahı var.

Bu gemilere liderlik eden Özel ördek Kumandanlar ise yediye yedi Domination modunda Trouble in the Hot Tub unvanını kazanmak üzere çaba edecekler.

Fragmanını kesinlikle izleyin derim, keyifli bir Amel olmuş:

Bu ortada oyun yakında Epic Games Store’daki ikinci yılını kutlayacak. Bunu kutlamak için 23 Mart’ta başlayacak aktiflikle muvaffakiyetim avına çıkabilecek ve PayPal hesabına yatacak 20$’a kadar Nakit ödülünün sahibi olabileceksiniz. Dört haftalık bu aktiflikte üç farklı muvaffakiyetim yakalamanızı istiyor Wargaming ve muvaffakiyetim sayınız arttıkça Ödül de artıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir