Warzone 2.0 için Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 15, 2022 Yorum Yok

Sabırsızlıkla beklenen Call of Duty: Warzone 2.0 için çıkış fragmanı yayınlandı. Fiyatsız olarak dijital mağazalar üzerinden yayınlanacak olan Battle Royale oyunu, halihazırda ön-yükleme ile indirilebiliyor.


İlginiz Çekebilir: Yeni Call of Duty: Warzone 2.0 Ayrıntıları ve Dahası Ortaya Çıktı


Bildiğiniz üzere birinci Warzone 2.0. ayrıntılarına, Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilen Call of Duty: Next sırasında ulaşmıştık. Özgün Çağdaş Warfare üçlemesinden aşina olduğumuz yerlerin da olacağı Al-Mazrah ismi altında yeni bir harita üzerinde oynanacak olan oyunda, yeni bir Gulag sistemi, Stronghold üzere Yapay zeka karakterlerin olduğu alanlar, Escape from Tarkov oyunundan esinlenilen DMZ modu ve The Shop (eski ismiyle Buy Station) sistemi olacak.

Oynanış kısmında ise hem araç hem de Cerrah kapsamında sulak alanlarda yapacağımız çatışmalar, yöre sesli sohbeti, yere düşmüş olan öbür oyuncuları sorgulayıp düşmanların bulunduğu bölgelere ait istihbarat, grup tabanlı modlar için daha geniş bir grup oluşturma ismine Hasım operatörlere katılma seçeneği, her birinde bir daralan çember olmak üzere üç inançlı bölge, iki yeni araç ve Fazla daha fazlası bizi bekleyecek.

Warzone 2.0 için Çıkış Fragmanı Ortaya Çıktı

16 Kasım 2022 yani yarın prestijiyle PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak olan Warzone 2.0 için yayınlanmış olan çıkış fragmanına aşağıdan bakabilirsiniz. Lynyrd Skynyrd’in Free Bird müziği ile hazırlanmış olan fragmanın, bekleyeceğiniz üzere aksiyona doyuran bir sunumu olduğunu söylemek Fazla da yanlış olmaz.

Etkileyici kamera geçişleri farklı bir hava katıyor iken, Mümkün olan her yerde yapılan hem Irak uzaklıklı hem de yakın aralıklı çatışmalar dikkat çekiyor. Ayrıyeten araç kullanımları da gözden kaçmıyor elbette. Keyifli seyirler dileriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir