Vampire The Masquerade: Bloodhunt Yolun Sonuna Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 16, 2023 Yorum Yok

Başarılı olamayan Battle Royale oyunlarının ortasına Vampire The Masquerade: Bloodhunt da ekleniyor. Sharkmob, yayınlanmasının üzerinden bir sene geçmiş olan oyunun geliştirmeyi bırakıyor. Pekala bu kararın alınmasının gerisindeki neden ne? Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Fortnite’a Dereceli Sistem Geliyor


Sharkmob tarafından hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan Vampire The Masquerade: Bloodhunt, 2022 yılının Nisan ayında PC ve PlayStation 5 için satışa sunulmuştu. Fiyatsız Battle Royale çeşidindeki oyunun öyküsü World of Darkness dünyasında geçiyor.

Yaşanan bir ihanet hadisesi sonrasında Entity isimli gizli bir topluluğunda maksadı olan vampirler ortasında Aka Cenk patlak veriyor. Bu noktada, bizim amacımız ise öncelikli olarak oynanış tarzımıza Müsait klanı seçmek ve sonrasında da doğaüstü güçlerimizi, silahlarımızı ve zekamızı kullanarak geceye hükümran olmak ve gösteriyi yine canlandırmak oluyor.

Vampire The Masquerade: Bloodhunt İçin Yeni İçerik Gelmeyecek

Aradan geçen Vakit zarfında içerik olarak çokça desteklenen oyun, ne yazık ki Çok uzun ömürlü olamadı ve kendileri için kâfi sayıda oyuncuya ulaşamamış olmaları nedeniyle Sharkmob tarafından fişin çekilmesine karar verildi. öteki bir deyişle, artık içerik dayanağı görmeyecek ve 26 Eylül 2023 tarihinde de oyun içi satın alım seçenekleri de kapatılacakmış. Bunun öncesinde ise oyun içi jetonları daha kolay kazanılabilir hale getireceklermiş. Vaziyet bu türlü olunca, oyuncular kozmetiklerin kilitlerini açmaya devam edebileceklermiş.

Geliştirici tarafından yapılan açıklamada, sunucuların oyuncular oynamaya devam ettiği sürece Aleni kalacağı belirtilmiş. Ne Mevcut ki bu duyurunun akabinde, etkin oyuncu sayısının ne kadar uzun müddet kayda değer düzeyde kalacağı ise merak konusu. Söylenene nazaran, oyuncular için bir oyun içi oylama sistemi kullanılacakmış. Bundaki Gaye ise hem nizamlı olarak yeni şeylerin kilidini açmak ve oyunu Muhtemel olabildiğince taze tutmakmış. nihayet güncellemenin yayınlanması öncesinde, bu sistemin nasıl çalışacağına dair ayrıntılı bir İzah yapılacakmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir