Valorant için Geçit Aktifliği Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 26, 2022 Yorum Yok

Bu hafta içerisinde başlayacak olan yeni kısmı ile Valorant için Geçit Etkinliği başlıyor. Oyunculara rekabet dolu bir tecrübe yaşatacağı söylenen aktifliğin tüm ayrıntıları haberimizde.

Daha çok League of Legends ile tanınan Riot Games, aşina olduğumuz cinsin dışına çıkarak Valorant ile karşımıza çıkmıştı. Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş olan fiyatsız çok oyunculu taktiksel FPS oyunu, 2 Haziran 2020 tarihinde PC için yayınlanmıştı. Kısa müddet içerisinde dünya genelinde tanınan hale gelen Valorant, hem aktiflik hem de içerik manasında da daima olarak dayanak görmeye devam ediyor.

Riot Games tarafından yapılan duyuru ile oyun için Geçit Aktifliği geliyor. 22 Haziran 2022 Çarşamba günü, yani yarın, Beşinci Kısım: 1. Kısım ile başlayacak olan bu aktiflik, bütün oyuncuların erişimine açık olacak. Duyurunun ayrıntıları şöyle;

Valorant için Geçit Aktifliği Oyuncular ile Buluşacak

Geçit Aktiflik Bileti, oyuncuların yeni harita Pearl’ün gelişini ve kozmosun yeni kıssalarla genişlemesini kutlayabilmesi için hazırlandı. Oyunculara, VALORANT’ın birinci kere dünyalar ortası geçiş yaptığı vakti anabileceği farklı bir yol sunuldu. 5. Kısım için hazırlanan “Paramparça” tanıtım görüntüsünde kıssa için değer arz eden bir çizgi roman dükkânı bulunuyor. Bu dükkânı oyuncular Pearl’de de görebilecekler. Riot Games, bu dünyaları bir ortaya getirmek için çizgi roman usulünde gözalıcı oyuncu kartları tasarlamak ve her içeriğe kendine mahsus bir hava katmak üzere Jim Lee üzere bölümdeki değerli bireylerden ve birçok sanatkardan takviye aldı.

Temel Özellikler

Etkinlik Bileti

  • Bedelsiz
  • 7 Aşama
  • 3 Hafta Müddet (23 Haziran 00.00’dan 13 Temmuz 00.00’a kadar oyunda olacak)

İçerikler

  • 2 Unvan (“Boyutlararası” ve “İki Taraflı Ajan”)
  • 3 Oyuncu Kartı (Omen, Killjoy ile Raze ve VALORANT Lejyonu)
  • 2 Radyanit Düzeyi (Toplam 20 Radyanit Puanı)

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir