Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (9 Şubat)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 09, 2023 Yorum Yok

Amerika menşeli yayıncının dijital mağazasında yaptığı güncelleme ile ücretsiz Epic Games Store oyunu indirmeye açıldı. Şayet Yönetim simülasyonu oyunlarından hoşlanıyorsanız, bu haftanın oyununu kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Epic Games Store tarafından kullanıcılara bir hafta boyunca fiyatsız olarak sunulacak olan Recipe For Disaster oyununa buradan ulaşabilirsiniz. 16 Şubat 2023 Perşembe gününe kadar kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olacak ve istediğiniz bir vakitte oynamaya başlayabileceksiniz. Önümüzdeki hafta ise Warpips oyunu fiyatsız olarak dağıtılmaya başlanacak.

Recipe for Disaster Hakkında

Recipe for Disaster, profesyonel bir mutfak ve Yemek odası ile drama dolu ve yüksek tempolu bir çevreyi bahis Meydan bir Yönetim simülasyonudur. Hayallerindeki restoranı kur, tarifler yaz, menüler tasarla ve çalışanlarını yönet, bu sırada hudut bozucu durumlarla başa çık!

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir