Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (30 Mart)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 30, 2023 Yorum Yok

Uzun bir ortadan sonra, iki oyunlu haftalara Geri döndük. Ücretsiz Epic Games Store oyunları indirmeye açıldı. Müstakil üretimlerden tam gaz devam ediyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunları İndirmeye Açıldı

Epic Games Store tarafından kullanıcılara bir hafta boyunca fiyatsız olarak sunulacak olan The Silent Age ve Tunche oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz. 6 Nisan 2023 Perşembe günü TSİ 18:00’a kadar kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olacak ve istediğiniz bir vakitte oynamaya başlayabileceksiniz. Önümüzdeki hafta ise Blazing Sails ve Dying Light Enhanced Edition fiyatsız olarak dağıtılmaya başlanacak.

The Silent Age Hakkında

Joe’ya, 1972 yılındaki gösterişli armağanla 2012’nin kıyamet güncesi geleceği ortasında ilerleyerek, insanoğlunun kuşağı tükenmekte olan gerçeği keşfetmek için yardım edin. Bu macera, gelecekten ölen bir adam tarafından ona emanet edilen bir misyondur. Size yanıtlara daha yakın ve insanlığı kurtaran bulmaca çözmek için taşınabilir Vakit seyahati aygıtınızı kullanın.

Tunche Hakkında

Büyük bir güce sahip olan Tunche delirdi ve artık Üzücü yaratıklar ormanı ele geçiriyor. Bu büyüleyici roguelike aksiyon oyununda Rumi ve arkadaşlarına Tunche’nin aksiyonlarının gerisindeki gerçeği ortaya çıkarmasına ve Amazon’da barışı tekrar sağlamasına yardım et!

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir