Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (27 Nisan)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 27, 2023 Yorum Yok

Amerika menşeli şirket, bizleri haftada ikişer oyun ile sevindirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dakikalarda güncellenen sayfa ile önümüzdeki yedi gün boyunca kütüphanemize ekleyebileceğimiz ücretsiz Epic Games Store oyunları da indirmeye açıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunları İndirmeye Açıldı

Epic Games Store tarafından kullanıcılara bir hafta boyunca fiyatsız olarak sunulacak olan Breathedge ve Poker Club, geçtiğimiz dakikalarda indirmeye açıldı. Her ikisini de 4 Mayıs 2023 Perşembe günü TSİ 18:00’a kadar buradan kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Önümüzdeki haftanın oyunları ise Against All Odds, Horizon Chase Turbo ve Kao the Kangroo olacak.

Breathedge Hakkında

Geçmişin istikbal öngörüsü (Retrofütürizm) ile Sovyet estetiklerinden ve kara mizah sinemalarından esinlenilerek oluşturulan oyun, hayatta kalma tipine yeni bir Nefes getiriyor diyebiliriz. Büyükbabasının küllerini galaktik bir defin için taşımakta olup, kendisini bir halde kozmik bir komplonun tam ortasında bulan Man isimli Alelade bir karakterin rolüne bürüneceğiz.

Poker Club Hakkında

Tüm vakitlerin en kapsamlı poker simülasyonuna güzel geldin. Global Poker Tour ile profesyonel bir poker oyuncusunun hayatını yaşa. Akabinde bir Club’a katılarak çevrimiçi turnuvalarda ismini duyur.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir