Ubisoft Skull and Bones Oyununu Yeniden Erteledi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 11, 2023 Yorum Yok

Ubisoft Skull and Bones için yine bir erteleme kararı aldı. Geçtiğimiz yılın çeyreğindeki performans, Fransız yayıncı için Hayal kırıklığı olmuş. Bahse ait ayrıntılar haberimizde.

Başlangıçta Assassin’s Creed IV: Black Flag için bir genişleme olarak planlanmışsa da sonradan Müstakil bir proje haline getirilen Skull and Bones, E3 2017 fuarında duyurulmuştu. Ne Mevcut ki oyun, karanlık bulutları ardında bırakıp da aydınlığa ulaşamadı. Uzun periyodik sessizliğin akabinde, sayısız Sefer erteleme haberi ile gündeme geldi.

Ubisoft Skull and Bones Oyununu Bilinmeyen Bir Tarihe Bıraktı

Temmuz ayındaki Ubisoft Forward sırasında çıkış tarihi 8 Kasım 2022 olarak duyurulduysa da, Eylül ayı içerisinde 9 Mart 2023 tarihine kaydırıldığını öğrenmiştik. Skull and Bones çıkana kadar kaç Sefer ertelenir kestiremiyoruz, ancak yakın bir Vakit Evvel oyunun tekrar ertelendiği duyuruldu.

Fransız yayıncı, geride bıraktığımız nihayet çeyreğe ait finansal raporunu yayınladı. Bu rapora bakılırsa, yakın istikbal için oluşturulan strateji de güncellenmiş. 2022 yılının nihayet çeyreği, Ubisoft için evvelki yılların birebir devirlerine nazaran hareketlilik açısından daha durağan geçmiş. nihayet periyotta çıkan oyunların performans olarak beklentilerin altında kaldığı söyleniyor. Vaziyet bu türlü olunca, gücün Aka bir kısmının var markalara ve canlı servis oyunlarına kaydırılmasına karar verilmiş ve şimdi duyurulmamış üç proje de iptal edilmiş.

Üst Yönetici Yves Guillemot, “Son zamanlardaki performansımızdan Dolayı net olarak Hayal kırıklığına uğradık. Tüketicilerin harcamalarını etkileyen berbatlaşan ekonomik şartlar bağlamında, bölüm Aka markalara ve Daima canlı oyunlara hakikat kayar iken tezat market dinamikleri ile karşı karşıya kalıyoruz. Hem kusursuz değerlendirmelere ve oyuncu Geri dönüşlerine hem de argümanlı pazarlama planlarına karşın, Mario + Rabbids: Sparks of Hope’un 2022’nin nihayet haftaları ve Ocak’ın başlarındaki düşük performansı bizi şaşırttı. Just Dance 2023 de düşük performans sergiledi.” yorumunda bulundu.

Son olarak, 9 Mart 2023 tarihinde çıkması beklenen Skull and Bones da 2024 finansal yılına kaydırılmış. Çıkışı öncesinde beta fazının gerçekleştirilmesi planı geçerliliğini korur iken, bu sayede oyunun daha Çok cilalana bileceğine ve genel tecrübenin daha istikrarlı hale getirileceğine inanılıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir