Türk Oyunu I’m Looking For 3024 People Geliyor!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 18, 2022 Yorum Yok

Bildiğiniz üzere Türk oyun geliştiriciler ile ülkemizdeki oyun kesimi gitgide daha da gelişiyor ve Vakit içerisinde daha Çok dikkat çeken oyunun geliştirilme evresinde olduğunu öğreniyoruz. Yakın bir Vakit içerisinde duyurusu yapılacak olan Türk oyunu I’m Looking For 3024 People ise bunlardan bir yenisi olacak. Ayrıntılar haberimizde.

Türk Oyunu I’m Looking For 3024 People Detayları

Bakodun Game Studios tarafından geliştirilmekte olan I’m Looking For 3024 People, bir alternatif gerçeklik oyunu olacak. Rastgele bir görsel Öge bulunmayacak iken, oyuncular işitsel bildirimler ile devinim edebilecekler. Bütünüyle Replica Studios Yapay zeka yazılımı ile seslendirilmiş olan oyunda, topluluk temelli bir vazife olacak.

1974 yılında geçen öyküye nazaran Frank, bilgisayar mühendisliği kısmından mezun olduktan sonra, bir teknoloji AR-GE şirketinde işe başlıyor. İki Yıl sonra, karakterimiz şirketin bütün hayatını değiştirebileceğini ayrım ediyor. Burada geliştirilen teknoloji ile Öbür insanların keyfi için öldürülmektedir. Bunun farkına varan Frank, işten ayrılmak ile kalmaz ve şirketi ifşa etmek için de harekete geçer.

Yakalandığı ölümcül pankreas kanseri hastalığa Karşın çabasını sürdürmüş olan Frank tarafından internete yüklenen evraklar, 2002 yılı içerisinde anonym52 takma isimli bir bilgisayar korsanı tarafından bulunur. 2022 yılında ise Frank tarafından toplanabilmiş olan Tüm dokümanlar, anonym52 tarafından Özel bir sitede depolanmaktadır. Ne Mevcut ki bahsi geçen bilgisayar korsanının yarım kalan bu işi tamamlayabilmesi için, 3024 bireye daha muhtaçlığı olacak.

I’m Looking For 3024 People isimli oyun, fiyatsız olarak indirilip oynanabilecek. Oynanış olarak ise oyuncuların şirkete sızmaları, sızdırılmış dokümanları incelemeleri ve canlı kamera imgelerini izlemeleri gerekecek. hikaye ise bir döngü içerisinde ilerleyecek ve döngüyü kırabilmenin yolu da anne vazifeden geçiyor. Bu anne vazife, 3024 kişinin iştiraki ile gerçekleştirilecek ve oyuncuların iştirakte bulunabilmeleri için de 3024 Özel NFT’den birisini edinmeleri ve Discord sunucusundaki misyonu tamamlamaları gerekecek. Bunun yanı sıra, oyun için bir de turnuva düzenlenecek ve en süratli bitiren birinci Çehre şahıs Papara ve Razer Gold işbirliği ile mükafatlar dağıtılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir