The Witcher 3’ün Yeni Nesil Versiyonu Gösterildi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

CD Projekt RED tarafından The Witcher 3’ün yeni jenerasyon versiyonu için Özel bir gösterim gerçekleştirildi. Twitch üzerinden gerçekleştirilen canlı yayında, merak ettiğimiz pek Fazla bilgi de ortaya çıktı. Biz de bu bilgileri, bu haberimiz ile sizlere ulaştıralım istedik.

The Witcher 3 oyununun Complete Edition ismi altında yayınlanacak yeni jenerasyon versiyonunun tarihi, geçtiğimiz hafta içerisinde CD Projekt RED tarafından duyurulmuştu. 14 Aralık 2022 Çarşamba günü PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için dijital olarak yayınlanacak olup, kutulu sürümü ise sonradan duyurulacak olan bir tarihte raflardaki yerini alacak.

The Witcher 3’ün Yeni nesil Versiyonu Ne Cin Yenilikler İçerecek?

Oyuna halihazırda sahip olanlara, platform tercihine nazaran fiyatsız bir güncellemeyle de sunulacak olan The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition, yayınlanan on altı indirilebilir içeriğin tamamını, Blood and Wine ve Hearts of Stone genişlemelerini ve Netflix sıra uyarlamasından esinlenilen yeni içerikleri oyunculara sunacak.

Bugün Polonya menşeli stüdyo tarafından TSİ 20:00 sıralarında başlayan yeni canlı yayın ile paylaşılan ayrıntılara nazaran, PC, PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarında, ki Series S hariç, ışın izleme, ortam örtme ve diğer grafik özellikleri bulunacak. PC versiyonunda ayrıyeten fondaki karakterlerin ve çevresel elementlerin daha ayrıntılı hale getirileceği Ultra+ ayarlar, çapraz evre kaydetme özelliği, fotoğraf modu da olacak iken, Series S iç konsol versiyonlarında ise daha güzel görselliğin olacağı kalite ve daha akıcı oynanışın sunulacağı Performans olmak üzere farklı grafik modu seçenekleri sunulacak.

Yeni jenerasyon versiyonu PlayStation 5 üzerinde oynayacak olan oyuncular için DualSense kolunun dokunsal Geri bildirim ve uyumsal tetikleyici özelliklerinden de faydalanılacağı belirtildi. Bununla birlikte, işaretleri kullanmak için her seferinde dairesel menüye erişim sağlamak yerine L2 tuşuna basılı tutarak üçgen, kare, daire ve çarpı tuşlarına basmak kâfi olacak.

Bir diğer dikkate değer yenilik ise kamera sistemiyle ilgili olacak. PC versiyonu için geçerli olacak bu yeni sistemde, kamera artık Geralt ağabeyimize daha yakın duracak. Ayrıyeten keşif, çatışma ve Roach ile gezinti durumuna nazaran farklı kamera açıları ayarlayabilmek de Muhtemel olacak.

Bunların dışında, Netflix üzerinden yayınlanan sıra uyarlamasının birinci iki dönemde Henry Cavill tarafından canlandırılan Geralt’ın kullandığı kılıçtan esinlenilen iç yeni içerikler de oyunculara sunulacak.

Son olarak, Geralt için yeni koşma ve yürüme seçenekleri, altyazıların boyutunu ayarlama, güzelleştirilmiş sinematik sahneler, sinematik sahneleri duraklatma seçeneği üzere oyunun genel kalitesini arttıracak güncellemeler de bulunacakmış. Ne Mevcut ki güncelleme notlarının tamamı, çıkış gününe yakın bir vakitte paylaşılacakmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir