The Sims 4 İçin İki Yeni Kit Daha Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Yaşam simülasyonu dendiğinde akla gelen birinci marka olan The Sims’in yeni oyunu için Electronic Arts ve Maxis, içerik takviyesi sunmaya Hız kesmeden devam ediyor. Şayet bahçenizi ve bodrum katınızı tasarlamanın hayalini kuruyorsanız, The Sims 4 için iki yeni kit daha duyuruldu. Yarın prestijiyle Greenhouse Haven ve Basement Treasures yayınlanacak.


İlginizi Çekebilir: EA Originals İmzalı Immortals of Aveum Geliyor


The Sims 4 İçin İki Yeni Kit Daha Yayınlanacak

Bolca Fer alan, ferah ve yeşilliklerle dolu Ömür alanlarının yanı Dizi geçmişten izler taşıyan mobilya ve dekorlarla süsleyebileceğiniz yerler yaratmanıza İmkan tanıyan Greenhouse Haven ve Basement Treasures kitleri, 20 Nisan’da; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One konsollarının yanında PC’de EA Uygulaması, Epic Games Store, Steam ve Mac’te Origin üzerinden piyasaya sürülecek.

The Sims 4 Greenhouse Haven ve Basement Treasures kitleri ile oyuncular, hobi bahçeciliği ile uğraşanların hayalini kurdukları seralardan antika eşyaların geçmişine seyahat yapılan bodrum katlarına kadar hisleri harekete geçiren yerler oluşturma ve ağır hayat temposundan bir mühlet uzaklaşma imkanı bulacaklar.

The Sims 4 Basement Treasures, Sim’leri klasik, kullanılmayan eşyalarla dolu bir bodrum odasına ve eski sahiplerinin anılarından izler taşıyan eşyaların büyülü dünyasını aralamaya Davet ediyor. küçük bir kolide istiflenmiş plaklardan eski ödüllere, aile fotoğraflarından eskimiş kıyafetlere kadar her kesimin farklı bir öyküye sahip olduğunu keşfedecek ve bu eşyaların yeni bir hayata başlamalarına önayak olacaksınız.

The Sims 4 Greenhouse Haven’da yer Meydan Fazla sayıda bahçe materyaliyle Sim’ler hayallerindeki serayı tasarlayabilecek, cam bölmeli pencere ve kapılar ile etkileyici yerler yaratabilecekler. Fidan, saksı, çiçek sepeti ve bunun üzere pek Fazla aksesuar sayesinde her zevke Müsait bir hobi bahçesi oluşturmak kolay bir Vaziyet alacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir