The Quarry Çevrimiçi Takviyesine Kavuştu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

İngiliz Supermassive Games stüdyosunun şimdiki oyunu The Quarry, 10 Haziran 2022 tarihinde satışa sunulmuştu. Sinema ve kooperatif modlarının yanı sıra çevrimiçi takviyesinin de bulunacağı söylenmiş olsa da, Mayıs ayı içerisinde yapılan duyuru ile olabilecek en düzgün tecrübenin sunulabilmesi için bu dayanağın 8 Temmuz 2022 tarihinde oyuna ekleneceği söylenmişti. Bugün prestijiyle beklenen güncelleme yayınlandı ve The Quarry çevrimiçi desteği ile oynanabilir oldu.

İçeriğinde çevrimiçi mod takviyesinin yanı sıra, Ryan karakterinin ‘Bizarre yet Bonafide’ Podcast yayınının tamamı da bulunuyor. Geliştirici ayrıyeten oyundaki karakterler için seçilebilir 1980’li yıllardan esinlenme yeni kıyafetler de sunuyor. Ne var ki oyunun Deluxe sürümünü satın almamışsanız, bu kıyafetleri başka farklı satın almanız gerekecek.

Bildiğiniz üzere mahallî kooperatif modu oynarken hangi arkadaşınızın hangi karakteri denetim edeceğini seçebiliyor yahut oyun tarafından karar verilmesini tercih edebiliyorsunuz. The Dark Pictures Anthology’ye emsal olarak sırası gelen kişi denetim kolunu devralıyor ve karakterini yönetiyor.

The Quarry Çevrimiçi Dayanağı Güncellemesi Yayınlandı

Ana menüye Kurt Sürüsü ismiyle eklenen çevrimiçi mod ise bir epey farklı ve aslına bakarsanız öbür oyuncular oyunu oynayamayacaklar. O denli ki, oyunu kuran kişi yedi arkadaşını oyuna davet ediyor. Kıssanın ilerleyişi sırasında da bu iştirakçiler, kilit kararlarda oy kullanmak durumunda kalıyorlar. Genel olarak hangi kararda çoğunluk sağlanmışsa, öykünün akışı da buna nazaran devam ediyor.

Sizin de gördüğünüz üzere burada, oyunun lokal kooperatif ve The Dark Pictures Anthology serisinden farklı bir işleyiş kelam konusu. Muhtemelen yeteri kadar seçilebilir ana karakter olmamasından ötürü bu türlü bir prosedür düşünülmüş olabilir. Şimdilik Supermassive Games tarafından mevzuya ait açıklayıcı bir bilgi gelmiş değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir