The Mandalorian Dizisi 3. Sezon Fragmanı ile Karşımızda

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 18, 2023 Yorum Yok

LucasFilm şirketinin Emmy ödüllü Star Wars: The Mandalorian dizisi 3. dönem fragmanı ile Geri döndü. 1 Mart 2023 tarihinde Disney Plus servisinde yayınlanacak olan dizinin fragmanına haberimizden göz atabilirsiniz.

Yaratıcı ve baş senarist koltuğunda Jon Favreau’nun bulunduğu dizinin oyuncu takımında, The Last of Us dizisinde de karşımıza çıkmış olan Pedro Pascal’a ek olarak Giancarlo Esposito iç pek Fazla Değerli İsim bulunuyor. Yakın bir Vakit Evvel yayınlanmış olan yeni dönem fragmanı ve ayrıntılar şöyle;

The Mandalorian Dizisi 3. Dönem Fragmanı

Disney+, 2023 yılının dünya çapındaki birinci Aka ve heyecanla beklenen duyurusunu Dallas Cowboys ve Tampa Bay Buccaneers ortasındaki NFL Üstün Wild Card müsabakasının yarısında duyurdu. ‘Star Wars’ takipçilerinin Aka beğenisini toplayan ‘Star Wars: The Mandalorian’ın 3’üncü döneminden hem fragman hem de yeni afiş yayınlandı.

Mandalorluların serüvenini Star Wars cihanında anlatmaya devam eden serinin yeni dönemi, 1 Mart’tan itibaren yalnızca Disney+’tan izlenebilecek. Bir vakitler yalnız bir Ödül avcısı olan Din Djarin’in Grogu ile tekrar bir ortaya geldiği dizide New Republic, galaksiyi karanlık tarihinden uzaklaştırmak için uğraş ediyor. Mandalorlu, Grogu ile Bir arada yoluna devam ederken eski müttefiklerle yolları kesişecek ve yeni düşmanlarla karşılaşacak.

Pedro Pascal, Katee Sackhoff, Carl Weathers, Amy Sedaris, Emily Swallow ve Giancarlo Esposito’nun başrollerini paylaştığı dizinin 3’üncü dönemi 8 kısımdan oluşuyor. Jon Favreau’nun yaratıcısı ve baş senaristi olduğu ‘Star Wars: The Mandalorian’ın yeni döneminin direktörleri ortasında Rick Famuyiwa, Rachel Morrison, Lee Isaac Chung, Carl Weathers, Peter Ramsey ve Bryce Dallas Howard bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir