The Lamplighters League, Shadowrun Geliştiricisinin Yeni Oyunu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 07, 2023 Yorum Yok

Paradox Interactive tarafından gerçekleştirilen sunum ile ilgili haberini sizinle paylaştığımızda, yapılacak olan duyurulardan bir adedinin de Harebrained Schemes stüdyosundan geleceğini aktarmıştık. Shadowrun Trilogy ve BATTLETECH üzere oyunların gerisindeki geliştirici, artık de The Lamplighters League üzerinde çalışıyor.

The Lamplighters League Bu Yıl Satışa Sunulacak

Bu Yıl içerisinde çıkması beklenen oyun, Epic Games, Microsoft ve Steam mağazaları üzerinden PC ve Xbox Series için çıkacak. Birinci günden Xbox Game Pass servisine de istikbal ve Dizi tabanlı oynanış sunacak The Lamplighters League, bizleri 1930’lu yılların alternatif versiyonunda geçen bir dünyaya götürecek.

Sunulacak olan hikaye aslında bu vakte kadar pek Fazla Kez Şahit olduğumuz cinsten diyebiliriz. Dünyaya hükümran olmak isteyen Banished Court isimli zalim bir oluşum Mevcut ve bizim de emelimiz, oyuna ismini veren Lamplighters League grubu olarak emellerine ulaşmalarına müsaade etmemek.

Kendisine mahsus kişiliği ve yetenekleri olacak karakterlerden bir oluşturduktan sonra, başlayacağız düşmanlarımıza Saha okumaya. Macera, rol yapma oyunu ve strateji tiplerini bir ortaya getiren The Lamplighters League, oynanışta çatışmalar Dizi tabanlı ve taktiğe dayalı olarak gerçekleşecek olsa da, araştırma ve Hasım bölgesine sızma kısımlarında gerçek vakitli ilerleyiş bizi bekleyecek. Bunun dışında, senaryo boyunca yolumuz limanlar, çöller, ormanlar ve daha pek Fazla farklı bölgeden geçecek iken, en güzelden en berbata kadar yeni müttefikleri takımımıza iç edebilmemiz de Mümkün olacak. Başardığımız her misyon bize yeni kaynaklar kazandırdığı üzere, karakterlerimizin yeteneklerinin gelişmesini de sağlayacak.

Duyuruya Özel olarak yayınlanan fragmanlara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir