The Expanse’in Çıkış Tarihi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 18, 2023 Yorum Yok

The Expanse dizisini seven takipçilerimiz için bu yaz farklı bir platformda farklı bir tecrübe başlayacak. 2021 yılının The Game Awards gösterisinde duyurulan oyun için Telltale tarafından beklenen bir Öbür İlan daha geldi ve The Expanse’in çıkış tarihi belirli oldu.


İlginizi Çekebilir: The Expanse Oynanış Fragmanı Yayınlandı


The Expanse’in Çıkış Tarihi Netlik Kazandı

Son olarak IGN Fan Fest 2023 sırasında bir oynanış fragmanı yayınlanmış olan oyun için Telltale Twitter hesabı üzerinden yapılan İlan ile birinci kısmın 27 Temmuz 2023 tarihinde PC (Epic Games Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için yayınlanacağı duyuruldu. Geriye kalan dört kısım ise iki haftada bir yayınlanacakmış.

Duyuru ile irtibatlı bir öteki gönderide, standart ve Deluxe sürümleri için 1 Haziran 2023 tarihinde ön-siparişe açılacağı ve ön-sipariş veren kullanıcıların da yirmi dört saat evvelden erişim sağlayabilecekleri belirtilmiş Ayrıyeten Deluxe sürüm sahipleri için oyunun çıkışı sonrasında indirilebilir bir içeriğin yayınlanacağı da söylenmiş. Ne Mevcut ki şimdilik bu içerik ile ilgili bir ayrıntı bulunmuyor.

Geçmişte imzalanan işbirlikleri ile Telltale Games, The Walking Dead, Batman ve Borderlands evrenlerinde geçen oyunlar ile karşımıza çıkmıştı. Alcon Television Group şirketinin tanınan Amazon Prime bilim-kurgu dizisine ve James S.A. Corey tarafından yazılmış olan kitaplarına dayandırılarak, Life is Strange serisinin Don’t Nod stüdyosundan devralan Deck Nine ve Alcon Interactive Group ile imzalanan iştirak ile geliştirilen The Expanse: A Telltale Series de bunların bir yenisi olacak.

The Expanse: A Telltale Series, dizideki olayların öncesini anlatacak ve Camina Drummer (Cara Gee) rolünde olacağız. Karakterimiz, asteroit neslinin hudutlarındaki gizemli bir hazinenin peşinde olan bir grubun önderi pozisyonunda bulunuyor. Senaryonun gidişatı sırasında, kuvvetli bireyler ile çalışacak, kanlı bir Başkaldırı için hazırlanacak ve jenerasyonun ötesindeki yerleri keşfedeceğiz. Bu süreçte de, The Artemis takımının bahtını belirleyecek olan güçlü kararlar almak durumunda olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir