The Elder Scrolls Online: Firesong Konsollar için de Çıktı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 16, 2022 Yorum Yok

Bu yılın nihayet The Elder Scrolls Online içeriği olan Firesong, bu ayın başlarında PC için yayınlanmıştı. Yeni bir adanın ve beraberinde farklı bir kültürün, yeni vazifelerin ve yeni mükafatların oyunculara sunulduğu The Elder Scrolls Online: Firesong konsollar üzerinde de yayınlandı. bütün ayrıntılar haberimizde.

The Elder Scrolls Online: Firesong Konsollar için de Yayınlandı

Yıl uzunluğu süren Breton Efsanesi öyküsünü sonuçlandıran The Elder Scrolls Online: Firesong DLC’si, bugünden itibaren Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarında oynanabilir.

Bu yeni öykü DLC’sinde oyuncular, Systres Takımadası’nın en kuzeyinde yer Meydan yabanî Galen adasını keşfedecek, druid’lerin hayatlarına ve kültürlerine derinlemesine dalacak ve Tamriel’i İç tehditlerden korumak için savaşacak. The Elder Scrolls Online: Firesong’da oyuncular Son Ascendant Lordu ile yüzleşerek Yıl uzunluğu süren Breton Efsanesi maceralarını destansı bir sona kavuşturacak. Firesong DLC’si bütün ESO Plus üyeleri için fiyatsız, Üye olmayan oyuncularsa oyun içindeki Crown Store’dan satın alabilir.

Yeni bölge hakkında ayrıntılar, içerdiği bonus misyonlar ve eşsiz mükafatların yanında yeni Tales of Tribute Patron’ı Druid King’in tanıtımı da iç Firesong hakkında birçok bilgi The Elder Scrolls Online resmi web sitesinde.

Firesong DLC’siyle Birlikte yayınlanan 36. Güncelleme anne oyun yaması, bütün ESO oyuncuları için fiyatsız bir güncellemedir ve birtakım istikrar değişiklikleri, yanılgı düzeltmeleri ve yeni özelliklerin yanı Dizi oyundaki metinler için Kolaylaştırılmış Çince yerelleştirme takviyesini de içerir. Bu yeni özelliklere düşmanlara Özel amaç işaretleri koyma (oyuncuların müttefikleriyle daha yeterli koordine olmasını sağlar), metin okuma erişilebilirlik ayarı, kentlerde ve kasabalarda Sınıf pet’lerini gizleme ayarı ve oyuncu konutları sistemine yapılan kimi iyileştirmeler dahildir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir