The Crew Motorfest Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 31, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz hafta, Twitter kullanıcısı ScriptLeaksR6 tarafından ortaya atılan bir tez ile yeni The Crew oyununun yakın bir vakitte duyurulacağına işaret edilmişti. Beklenen İlan da bugün yapıldı. Serinin yeni oyunu, The Crew Motorfest olacak.

2023 yılı içerisinde satışa sunulması beklenen The Crew Motorfest, Luna, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştiriliyor. Şayet dilerseniz, çıkışından Evvel Deneyim bahtı yakalayabilirsiniz. Bunun için, buradan Insider Program kaydınızı yaptırmanız gerekecek.

The Crew Motorfest Nasıl Bir Oyun Olacak?

Ubisoft tarafından verilen birinci ayrıntılara nazaran, O’ahu (Hawaii) adasına gideceğimiz Aleni dünya oyununda, eşi gibisi olmayan bir şenlik bizi bekleyecek. Şenlik denince, Kuşku yok ki aklınıza birinci olarak Forza Horizon gelmiştir.

The Crew serinin temelleri üzerine heyeti olacak yeni The Crew oyununda, yüzlerce araç ve Belde sokakları, yanardağ bölgesi, yağmur ormanları, plajlar ve şiddetli dağ yolları boyunca yapacağımız yarışlar bizi bekleyecek. Bina olarak bir MMO olacağı için de ister Biricik başınıza, isterseniz de kurduğunuz grup ile oynayabileceksiniz.

Son olarak, şahsa Özel yarışlar, temalı etkinlikler ve Türlü Saha okumalar da bulunacak. Görünüşe nazaran Ubisoft, The Crew 2 üzere bu oyun için de uzun vadeli bir dayanak sunmayı planlıyor ve bu da Fazla Aka bir sürpriz olmayacak.

Duyuruya Özel olarak yayınlanmış olan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir